Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tesztek a rossz szag...

Ti mit tesztek a rossz szag ellen?

Figyelt kérdés

Kérdésem mindkét nemhez szól. Alapvetően erősnek érzem azt a helyzetet, ami nálam is van, engem nagyon zavar, partneremet kevésbé, de ez lényegtelen, hiszen én tenni szeretnék ez ellen. Mindig is ilyen volt, de lehet, hogy egy esetleges rossz szokás miatt.


A fenti kérdésre tudom, hogy a tisztálkodás egy megoldás, de kérem kerüljük el ezt a fajta trollkodást, mert nem egészen erről van szó. Rendszeres fürdés van (naponta).


Lányok/Nők:

Hogyan törlitek ki magatoknak pisilés után, hogy nap végére se legyen ammónia szagotok, és ne is borítsátok fel nemi szervetek ph egyensúlyát a folytonos nedves törlőkendőzéstől? Mit lehet tenni ez ügyben?


Fiúk/Férfiak:

Titeket mennyire szokott zavarni a lány nemi szervének a szaga? Mennyire találjátok azt erősnek?


(Rendben van, hogy együttlét előtt illik tisztálkodni, viszont engem a mindennapokban is zavar a helyzet, és nem tölthetem egész napomat egy kádban.)



2017. márc. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Ez már a sokadik hasonló kérdés most már elmondom.

Észrevettem, hogy aki kívánatos számomra, annak mindig jó a szaga.

Ezt egy ismeretterjesztő film amit láttam is megerősíti.

19/F

2017. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhogy törlöm ki, nekem sosincs szaga. Mármint pisi.

Nekem nem nagyon szokott szagom lenni csak néha a még természetes nuniszag. De nem a kóros budos, amit esetleg mas is érez.

Szerintem menj el orvoshoz kivizsgaltatni lehet valami fertőzésed van vagy gomba vagy akármi aminek nincs tünete. Vagy esetleg valami kaja hozza ki bár ilyenről még nem hallottam de semmi sem lehetetlen sajnos.

2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha valaki pisilés után teljesen szárazra törli magát,akkor nemigen szabad ammóniaszagúnak maradnia. Ilyen akkor szokott lenni,ha incontinens az illető és rendszeresen csepeg a vizelete,ezért is szokott lenni az incontinencia betétekben egy szagzáró réteg.
2017. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

WC papírral törlöm meg, nem nedves törlőkendővel. Aztán este megmosom meleg vízzel, ennyi.

20N

2017. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig volt húgycsőgyulladásom,ami most újra kijött és pár nap után feltűnt,h kissé vizelet szagú a bugyim és nedves is,de nem olyan mintha folyás lenne.Rákerestem a neten és húgycsőgyulladásnak van egy olyan tünete,h húgycsőfolyás.Szerintem beszélj egy nőgyógyásszal és,ha muszály egy urológussal is.
2017. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A vizeletnek NINCS szaga - normális esetben.

Ha szúrós, ammonikus szagú, akkor el kell menni orvoshoz, mert fertőzés-gyanús, vagy sokat inni, a kiszáradás miatt.

2017. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!