Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 9. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy nem merek rákattintani! Mit nyit neg a link?
2020. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Menstruációs bugyi oldalát, leírják mi ez, és lehet vásárolni.
2020. okt. 9. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát én biztos nem akarnék bugyiba menstruálni. El nem tudom képzelni hogy utána leveszem és kimosom azt a véres gusztustalanságot.

Ez olyan mintha visszafelé fejlődnénk, ahhoz tudom hasonlítani mint amikor régen a nők a szros pelenkákat mosták mert nem volt olyan jó dolguk hogy eldobhatósat vegyenek a gyerekükre.

2020. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
És milyen gyakran csereled ezt a menstruációs bugyit? Szerintem undorító szaga lesz par órán belül. En irtozom ezektől a menssi cup tol is. Szerintem egy balteriumtanya es a rothadó vér illata. Ah nagyon nagyon nem higiénikus bármennyire is bio, hippi vilag van. Lehet h lepontoztok, de szerintem ezek nem oké dolgok kb. Visszamegyunk a kőkorszakba,amikor nyúl szőrrel tomkodtek ki, meg amit talaltak....
2020. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is undorító egyrészt, másrészt mindig azon gondolkodnék, hogy mikor ázok át éppen. El nem tudom képzelni, hogy csak simán folyjon a vér a bugyimba.
2020. okt. 9. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Véleményem szerint ha undorító, akkor ne foglalkozz ezzel gondolatban sem és olyan formában sem, hogy mások orra alá lököd egy kiírt kérdés formájában, hogy "együtt szörnyülködhessetek rajta", mert úgy gondolom: ennek semmi értelme sincs.
2020. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg van, azert mert kulonben azt hihetne hogy normalisan ez mindenkinek oké és csak ő (kérdező) erzi egyedul ugy magat h ez undorító!

Szerintem jol, tette h megkerdezte, biztos le van döbbenve. Amit megertek!

A mensicup-ot minden kolléganőm ajnarozta-en voltam kiakadva rajta egyedül még az is megfordult a fejemben, h biztos én vagyok a fura,ha mindenki mashogy gondolja....

Jol tette hogy megkerdezte, pont ezert van ez a forum, h anonim, tabuk nélkül kerdezhessen, akar ugyis mintmost h a kerdessel nem befolyásol(nem azt kerdezte h szerintetek, is undorito) hanem vedd ugyh közvélemény kutatast tart!

2020. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki undorvány dolgokat kérdez (és mindig hasonló helyesírási stílusban ír, azzal van a probléma véleményem szerint.
2020. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szivárog. És hát kinek mi az undorító. Nekem pl a sima eldobható betét irritálja a bőröm.( A tampon nem mellesleg mérgező szóval nem is értem hogy ennél hogy lehet nagyobb baj az ha saját véredet kell kimosnod a bugyiból arról nem beszélve hogy fürdésnél magadról is lemosnod) Másrészt ez egy környezetbarát megoldás szerintem szép gesztus ha valaki félreteszi a kényelmet azért hogy egy picit tegyen a környezetért. Mindenki úgy csinálja ahogy neki a legjobb de ennek is baromi sok előnye van és nagyon jó a kialakítása nem csak egy sima bugyit kell elképzelni. Én azt mondom hogyha nem undorodsz tőle egyszer érdemes kipróbálni. Ha beválik utánna nagyon sok pénzt, műanyagot stb megspórolhatsz🙂
2020. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mérgező a tampon? Ezt hogy érted?
2020. okt. 29. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!