Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már petefészek...

Akinek volt már petefészek cisztája, érzett valamit a hasában?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit, ultragangon derült ki. Van akinek rendszeresen van, menstruációkor kiürül, sokszor észre sem veszik.
2020. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, akinek rendszeresen van, az szerintem a funkcionális ciszta és egyszerűen csak egy nem időben megrepedt tüsző, ami túl nagyra nő, mielőtt megrepedne.

Nekem évekig volt, néha olyan alhasi görcsöket okozott, hogy az ügyeletet is kihívtuk. Pokoli fájdalmakkal járt időnként, máskor csak tompa nyomás, ami főleg deréktájra sugárzott. Mostanában is van szerintem. Igazodik a ciklushoz, ezért nem foglalkozok vele. Az a fájdalom, ami állandó és ciklustól független, az biztos nem funkcionális ciszta, azt ki kell vizsgáltatni alaposan.

2020. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

2-es, hogy múlt el a ciszta ami évekkel ezelőtt volt?

2020. okt. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!