Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet nem elég szűk?

Hüvelybemenet nem elég szűk?

Figyelt kérdés

Fürdésnél miután kiszállok a kádból, víz folyik ki a hüvelyemből. Mivel nem hallottam még róla, hogy ez probléma lenne, (nyilván

zavart a dolog) de nem fogtam fel úgy, mint egy betegség. Menstruációnál is előfordul, hogy amint felkelek az ágyból reggel, vagy akár csak ebéd után az asztaltól, vaginális szél távozik belőlem, ami azért kellemetlen, mert hangos.. Nem élek szexuális életet, de gondolom ugyanolyan hangok lennének ott is a levegő miatt:( természetesen megyek orvoshoz, megmutatom magam, hátha ad valami jó tanácsot az intim tornán kívül :( valakinek nincs valami hasonló tünete? Hogy kezelte? Mármint érdekelne, hogy mennyi idő alatt hat a torna, vagy van-e más lehetőség :(



#hüvely #Vaginalisszel
2020. okt. 12. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez normális.
2020. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Punipú a becsületes neve.
2020. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Az intimtorna elég gyorsan hat, csak érdemes ettől még folyamatosan csinálni, különösen ha neked hajlamos ilyen renyheségre a hüvelyed, mert ez azt is előrejelzi, hogy inkontinenciád is kialakulhat idő előtt. Már az a gyakorlat is sokat segít, amit akárhol csinálhatsz, hogy felváltva megfeszíted/ellazítod a záróizmokat (fenéklyuk, húgycső, hüvely).
2020. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Pedig jó ha szorít egy kicsit .
2020. okt. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az hogy felülsz az ágyban és azonnal folyik a vér normális.

Az hogy víz folyik belőle fürdës után abszolút kizàrt. Hogy is vennéd észre, mindenhonnan folyik a víz rólad.

2020. okt. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy furán hangzik a fürdéses dolgog, de megpróbálom elmagyarázni. Nálam egy normál fürdés 40 perc(kivéve ha zuhanyzok) . Mielőtt kiszállok a kádból rendesen megtörlöm magam mindenhol. Na és itt jön a csattanó, ugyanis ha terpeszben szállok ki, akkor folyik víz ki belőlem. Ha nem, akkor úgy veszem észre, hogy felveszem a fehérneműt, és ahogy öltözöm tovább, vagy mozgok kifolyik belőlem és gyakorlatilag öltözhetek át, pedig ez csak víz.. :(( nem tudom mennyire sikerült átadnom a dolgot, de remélem nem néztek teljesen autistának :D
2020. okt. 12. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Intimtorna v izomstimulacio

Hany eves vagy? Szultel mar?

2020. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!