Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség lehet vagy elkaptam...

Terhesség lehet vagy elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azert irok ide, mert eléggé meg vagyok ijedve, es igazabol nem is nagyon merek senkit megkerdezni a dologról, mert hat tudjátok, ez valahogy meg mindig tabunak számít...

Nemreg óta van kapcsolatom, es sajnos 1x-1x becsuszott, hogy megszakitassal szeretkeztunk... tudom, felelőtlen, nem jo "modszer" stb stb, abba is hagytuk ezt...

A lenyeg, hogy szombaton azt hittem, hogy megjott, de igazabol barnaztam egeszen tegnapig, rendesen nem jött meg. Tegnap már kb semmi sem volt, mensi elojelei sincsenek, egyáltalán. Viszont ami nagyon ijeszto, hogy a párommal fajt az együttlét, es iszonyatosan elkezdtem vérezni kozben is es utana is. azt hittem, hogy na, akkor most jött meg... de semmi, fürdés után meg némi ver jelentkezett, de egyébként nem jött meg...

Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, szóval tudom, hogy e nem normális, de addig is, valakinek van ötlete, hogy ez mitől lehet? Illetve lehet, hogy baba...? A barnazas a 32.napon jött, amikor meg szokott jönni, de ugye mint írtam, rendes mensi azota sincs, tehát kesik, bar nekem elég gyakran kesik alapból is...


Bocsi, h hosszúra nyúlt, csak a teljes sztori ez. Eléggé felek, hogy elkaptam valamit, vagy akár terhes is lehetek...

22 éves vagyok egyébként, nem tervezek gyerkőcöt egyelore, de tudom, h felelotlenek voltunk:(


Ja meg annyi, h terhességre utalo tunetem nincs, viszont van egy kis felfazasra utalo jelem, sűrűbben pisilek, mint ugy altalaban



2020. okt. 14. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj dehogy lesz ab.

Ne félj, szerintem ez továbbra sem terhesség.

2020. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Szombaton volt egy negatív tesztem szerencsere:)

2020. okt. 26. 00:18
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Na mondom én :) azért ennyire nem eszik forrón a kását. Évek óta megszakítással védekezünk, de csak akkor lettem terhes, amikor babát terveztünk.

Ez a legtöbbször egy teljesen jó módszer, ami hatásos.

Itt a gyakorin divat így teherbe esni, de én soha, életemben egyetlen egyszer sem találkoztam olyan emberrel, aki normális megszakítás mellett teherbe esett.

2020. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, ezzel most megnyugtattal!!:)
2020. okt. 27. 00:26
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!nem tudom, nezi-e meg valaki a kérdést:)


Voltam orvosnál, sajnos petefeszek cisztam van, elég nagy ráadásul, ezért van a zavaros verzes, illetve hat feleslegesen aggódtam a teherbeeesest illetoen, mert nem valószínű, hogy így megszakitassal sikerulhetne... de mindenesetre nem kockaztatunk tovabb, nem er annyit a stressz.

Köszi mindenkinek 🥰

2020. okt. 29. 18:49
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagy, hogy megírtad.
2020. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!