Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért MINDIG a legrosszabbkor...

Miért MINDIG a legrosszabbkor jön meg?

Figyelt kérdés
Már pár éve megvan a menzeszem, de még nem állt be a rendszeressége. Viszontttt, konkrétan mindig akkor jön meg, amikor pont nem akarom xd. Pl elutazom, ott alszom barátnőnél, strandra vagy túrázni megyek, tesin ingát futunk, ilyen alkalmakkor MINDIG megvan 😅 csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy más csajszinak is gondjai vannak ezzel?
2020. okt. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Túlgondolod. Ez egy természetes dolog, nem kell így reagálni rá.
2020. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős probléma. Nekem egyszer egy 15órás buszút ideje alatt volt meg. Ráadásul eléggé.. Borzasztó várni a pisiszüneteket, meg a koszos benzikutakon rendbe tenni magamat..
2020. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élek és sokszor pont akkor jön meg amikor végre együtt lehetünk :/

Sajnos sem a beosztást nem lehet a kedvünk szerint igazítani, sem a menstruációmat.

2020. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
A tabletta beszabályozza. Ha neked ennyit jelent.
2020. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem eddig minden fesztiválon megvolt. Vagy közben jött meg, vagy az indulás napján. Idén úsztam volna meg először, hát nem elmaradt a vírus miatt? :D
2020. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is sokszor jött meg pont akkor, amikor a legkevésbé kellett volna. Ez van, nőből vagyunk. Viszont ha el akarod huzamosabb időre tolni a vérzést, akkor szedj fogamzásgátlót. Azzal lehet tologatni, más megoldás nincs.
2020. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
A strandot/túrázást még csak-csak értem, de az ingafutással, meg a barinőnél alvással mi a gond, ha megvan?!
2020. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!