Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS ultrahang?

PCOS ultrahang?

Figyelt kérdés

PCOS gyanú van. El kell menjek nőgyógyászhoz ultrahangra. Szűz vagyok. Az a kérdésem, hogy akkor hogy csinálja meg ezt az ultrahangot? Hason vagy muszáj hüvelyben? Illetve ha hasit csinál, akkor muszáj megvizsgáljon hüvelyi úton is?

Más kérdesem, hogy akinek van ez a betegsége, kell diétát követni, kell a mozgás? Mi mennyire hozott javulást?

Nekem menstruáció kimaradásom van és nagyon hull a hajam, ami jól megritkult. Ez utóbbi szeretném, ha minél hamarabb helyrejönne. Nem tudom ez mennyire lehetséges. Tapasztalatok?



2020. okt. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, de a szüzesség nem feltétlenül akadálya a hüvelyi vizsgálatoknak.
2020. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hüvelyen vagy végbélen keresztül. Nem akadály a szüzesség, viszont sokaknak kellemetlen. Lehet, hogy fájni is fog, de ne izgulj, mindenképpen túlélhető.

Azt, hogy kell-e hasi UH-n kívül más, ő fogja eldönteni, ha nem, akkor hidd el, nem fog ragaszkodni a hüvelyi UH-hoz.

2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat: prolaktin, T3,T4, TSH, LH, FSH, ösztrogén, progeszteron, tesztoszteron...vérvétel! Hasi ulrahang elég..
2020. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!