Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaknek ilyen? Pecs...

Volt már valaknek ilyen? Pecsételő vérzés menstruáció helyett.

Figyelt kérdés
Egyik nap barna pötty, másnap egyszeri rózsaszín folyás. Azóta se jött meg több,mint egy hete de görcsölök,puffadok. Orvos se cisztát, se gyulladást, se terhességet nem állapított meg.Mi lehet a bajom?
2020. okt. 16. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, mert találgatni lehet, de a pontos diagnózist csak orvos állíthatja fel. Az is számít, hány éves vagy, szedsz-e fogamzásgátlót, meg még ezer és egy dolog.Ha nem szedsz gyógyszert, lehet pl.hormonzavar, de sok más is.
2020. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. 41 éves vagyok.

Amúgy keresnék másik orvost, de mindegyik azt mondta, hogy csak jövőre tudnak fogadni. Kész röhej.

2020. okt. 16. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés, progreszteron hiány
2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. okt. 16. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Velem se csináltak semmit. Azt mondta az orvos, hogy ha még egyszer lesz ilyen, akkor van szükség komolyabb vizsgálatokra. Mivel nem fordult elő többet, ezért nem lett semmi.

Magánorvosnál próbálkoztál? Nálunk tb-s ellátásnál most kb. 60 nap az előjegyzés, de magánrendelésen kb. 1 hét.

2020. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatokat csinált eddig az orvos? Az is lehet, hogy tévedett vagy nem volt elég alapos. És ha eddig nem derült ki, akkor pedig tovább kellene vizsgálnia. Csak úgy elküldött, hogy "bocs, nem tudom mi bajod lehet"?

Szerintem mindenképpen válts orvost, ettől a mostani problémádtól függetlenül. Ha legközelebb lesz valami, már ne hozzá menj.

Sajnos most vagy vársz, vagy elmész magánrendelésre, de ott mire minden vizsgálatot megcsinálnak, az nagyon sokba fog kerülni. :/

2020. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen így volt. Megultrahangozott, vért vett, pisit vizsgált. Azt mondta, hogy nem talált rendellenességet. Tegnapra már annyira görcsöltem, hogy nagyon.Ma sokkal jobb viszont nyomàst szúrást érzek a méhemnél, de a görcs elmúlt.Olyan érzés,mintha gyulladt lenne a méhem viszont a vizsgálatok nem mutattak gyulladást.
2020. okt. 16. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg tudod oldani, menj el másik orvoshoz, főleg, hogy a tüneteid rosszabbodnak. Persze mondani könnyű, tudom, mégis muszáj lenne. Nehéz ügy, mert jó dokit nagyon nehéz találni, sajnos én is ezzel küzdök. Kitartás, jobbulást!
2020. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyos tőled.
2020. okt. 16. 16:57
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező utolag megtudtad mi lehetett a baj?
2023. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!