Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, menstruációkor szokott...

Lányok, menstruációkor szokott hasmenésetek lenni, illetve ami velem történt, az normális?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem fordult elő velem olyasmi, mint ma. Menstruációkor nekem még sosem volt hasmenésem az elmúlt x évben, ma viszont igen, a semmiből. Pont órán ültem mikor baromira elkezdett csikarni a hasam és két pillanat múlva már sietve mentem is ki a teremből. Őszinte leszek, nem sikerült időben kiérnem a wc-re, egy minimális anyag becsúszott sajnos, de szerencsére csak a bugyim lett olyan. Haza is mentem utána rögtön.


Eléggé megijedtem ettől, de az is lehet csak elrontottam a gyomrom? Bár ugye nem volt semmi előzetes hasfájás előtte, és a reggelimmis csak egy sonkás szendvics volt kávéval.


A kérdésem tehát, hogy ez mivel magyarázható szerintetek?



2020. okt. 19. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem volt még ilyen, akkor lehet egy sima gyomor vírus.
2020. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy köze van a mentruációdhoz.
2020. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bekakilos lanykent iro troll napi sztorikkal, de valaszolok. Bar a menstruacio alatt egy hormon miatt gyakran tapasztalhato hasmenes, de egyaltalan nem ilyen formaban. Ez csak virustol vagy etelmergezestol van.
2020. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy sok nőnek van menstruációkor hasmenése és normális igen.
2020. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott, de nem ilyen durva szinten. Simán lehet, hogy a két dolog nem függ össze.
2020. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben volt elég sokszor, de csak az első két napon. De nem durván és biztos hogy a hormonokkal volt összefüggésben.
2020. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hasmenésem van ha megvan. Illetve még hasmenésnek sem mondanám, csak sima híg székletnek, mert nem kell rohannom. Egyszerűen annyi hogy ha eljön az ideje a vécének akkor nem szilárd ami kijön belőlem.
2020. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

szia van képed a bugyiról? megvenném (a bugyit) írj privit

kimostad már? milyen volt az illata?

2020. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakadok a nevetéstől XD
2020. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már az sem tudom, hogy sirjak vagy nevessek?! :)
2020. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!