Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, menstruációkor szokott...

Lányok, menstruációkor szokott hasmenésetek lenni, illetve ami velem történt, az normális?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem fordult elő velem olyasmi, mint ma. Menstruációkor nekem még sosem volt hasmenésem az elmúlt x évben, ma viszont igen, a semmiből. Pont órán ültem mikor baromira elkezdett csikarni a hasam és két pillanat múlva már sietve mentem is ki a teremből. Őszinte leszek, nem sikerült időben kiérnem a wc-re, egy minimális anyag becsúszott sajnos, de szerencsére csak a bugyim lett olyan. Haza is mentem utána rögtön.


Eléggé megijedtem ettől, de az is lehet csak elrontottam a gyomrom? Bár ugye nem volt semmi előzetes hasfájás előtte, és a reggelimmis csak egy sonkás szendvics volt kávéval.


A kérdésem tehát, hogy ez mivel magyarázható szerintetek?



2020. okt. 19. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Szokott. a görcs megmozgatja kirázza a beleimet.

nem normalis beszarni szerintem az az anallal magyarazhato

2020. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hasmenésem van ha menstrualok, de nem ilyen szinten...
2020. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!