Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet fájdalmas a...

Mennyire lehet fájdalmas a menstruáció?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés, de nekem fáj amikor megjön. Én azt gondolom, hogy kimondottan nagyon, de nem tudom hogy ez még egy normális kategória e.

Fáj a hasam alja és a derekam ilyenkor. A nospa nem szokott használni, illetve nem tudom miért de hányni is szoktam tőle néha. Egyedül vagy a xilox vagy a flector por az ami segít és általában el is alszom tőlük. De ha dolgozok akkor elviselhetetlen. Szenvedek. Sehogy sem jó, csak feküdnék, bár tudom az sem jó hosszú távon sehogyan sem.

Egy 10 es skálán olyan 5-6 körül mondanám a fájdalom mértékét.

És ez csak az első napon és a második nap első felén jelentkezik. Utána már nem.


Szóval ez még normális fájdalom kategória? Nem szeretnék úgy elmenni orvoshoz, hogy nagyon fáj amikor megjön, nem akarom hogy azt gondolja csak eltúlzom vagy hogy lehet tényleg csak én érzem nagynak aztán lehet hogy nem is az.


2020. okt. 21. 14:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia, voltál már nőgyógyásznál, mert ha annyira fáj akkor lehet valami gond van. Nekem az első napokon szokott csak sajogni de utána abba hagyja, igyis nagyon magas a fájdalom küszöböm. Az orvosshoz pedig nyugodtan menj el, hiszen ez a munkája, és ha már ott vagy irathatsz fel magadnak fogamzás gátlót sokan mondják hogy enyhiti a fájdalmat
2020. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha hánysz, az nem jó jel. A görcsoldót érdemes fájdalom csillapítóval szedni, nekem sem hat nélküle.
2020. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Menj nyugodtan nőgyógyászhoz, de valaki jót válassz. Sajnos tényleg vannak olyanok, akik szerint még a szülést is nyekkennés nélkül kellene kibírnia egy nőnek, mert ez természetes. Persze hogy természetes, de attól még léteznek fájdalomcsillapítók, az a dolga, hogy kitalálja, nálad melyik hat. (Vagy ha tényleg valami egészségügyi gond van, akkor azt kezelje.)
2020. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
A hánysz is tőle néha akkor az már nem normális. Egyébként az algopyrin a nospával együtt elég erősen hat ( mármint a kettő egyszerre.)
2020. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!