Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Van, akinek szinkronba...

Lányok! Van, akinek szinkronba került valamelyik ismerősével a menstruációja?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kivel, testvér, anyuka, barátnő?

2020. okt. 21. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Már miért lenne ilyen?
2020. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elvileg azért áll be így, mert az őskorban így egy populáció női közel egy időszakban szültek, illetve a legmenőbb férfi nem tudta az összes jó nőt megtermékenyíteni, mert a peteérésük is szinkronba került egymással.
2020. okt. 21. 20:56
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Mikor kollégista voltam rendszerint összehangolódott a szobatársakkal a mensink. Nem tudom miért, mitől vagy hogy. Nyilván erre logikus magyarázat nincs, de simán volt olyan, hogy szeptemberbe 2 hét különbséggel kezdtünk vérezni és februárba már majdnem ugyanazon a napon jött meg és egészen júniusig szinkronba volt.
2020. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nekem sokszor, anyámmal is és a barátnőimmel is.
2020. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Osztálytársakkal igen😂
2020. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Volt párszor anyummal és a barátnőmmel is egyszer de ez általában nem szokott előfordulni.
2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kolleganőmmel szokott ilyen lenni és volt már, hogy a barátnőmmel is volt ilyen :)


26N

2020. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én pisilni szoktam "szinkronban".
2020. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel sokaig egyutt menstrualunk, amikor osztálytársak voltunk.

Volt egy idoszak, amikor anyukámmal is.

2020. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Elvileg a feromonok miatt van, es teljesen normalis. Nem csak embereknel letezik a jelenseg amugy.

Volt egy kiserlet, ahol ferfiakkal (kulon-kulon, egyszerre 1 volt teszt alatt) toltottek ki teszteket, es kozben mertek a pulzusukat. Volt egy ikerpar no, akit beoltoztettek novernek, azonos ruhaba, az volt a kulonbseg koztuk, hogy az egyiknek epp peteerese volt. Idonkent az egyikuket bekuldtek a szobaba. A kiserleti alanyok pulzusan meg jol lehetett latni, hogy - tudat alatt - hogy befolyasolja ez oket.

2020. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!