Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell erről szólnom...

Szerintetek kell erről szólnom anyukámnak?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni mostmár nőgyógyászhoz, mert ismét több mint 2,5 hétig tartott a menstruációm. Még sose voltam, szerintetek szóljak erről neki, vagy csak kérjek egy időpontot?

Eddig úgy voltam vele, hogy várok amíg elmúlik, de nem változott. Lehet az egész semmiség, ezért lehet fölösleges szólnom. Máskor, ha valami bajom van és szólok, akkor sem igazán érdekli. Ilyen dolgokról pedig még sosem beszéltük.

18/L


2020. okt. 29. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Szólj neki, hátha segít
Nem kell szólni feleslegesen, kérj egy időpontot és menj el.
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én szólnék, de ha neked nem olyan a viszonyod vele, akkor nem kell és egyedül is el tudsz menni nőgyógyászhoz. Oda viszont mindenképp menj el, mert az nem normális, hogy többször is ilyen sokáig tart a menstruációd.
2020. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
nagykorú vagy, egyedül is intézheted az egészségeddel kapcsolatos dolgokat. Anyudnak akkor szólj, ha ettől nyugodtabb vagy, vagy ha szeretnéd hogy elkísérjen.
2020. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem szólnék az enyémnek, inkább egy barátnőt hívnék, hogy kísérjen el. Lehet, hogy neked is ez lenne a legjobb, ha nem igazán érdekli anyukádat az ilyesmi
2020. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

1.Nagykorú,felnőtt vagy,nem kötelező szolnod erről.

2. Ha máskor pedig nem érdekelte,hogy mi a bajod,akkor minek szólni?

Majd megtanulja,hogy érdekelje az,hogy mi a baja a saját lányának.

2020. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Ebben a korban 2 hét belefér, ne stresszeld magad. Majd ha még előfordul akkor újra előveszed a témát. Pláne, ha még sosem voltál.
2020. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Belefér? Hogy majd húsz napig vérzik? Az ő korában már rég be van állva a menstruáció. az ilyen hosszú vérzés problémát jelent.
2020. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem nem szólok neki. Nem azért akartam hogy elkísérjen vagy bármi, hanem mert ha bármivel ezt kezelni kéne, lehet jobb lenne ha tudná róla, plusz ugye még sose voltam, így azt se tudom, kihez kellene.

5ös: Nem ez az első ilyen eset, szeptemberben pl kétszer jött meg. Már kb fél éve elég sokat vérzek.

2020. okt. 29. 11:24
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne húzd sokáig: ez a hormonális problémától kezdve súlyos dologig (daganat) bármi lehet.
2020. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

8-as:

Jaj, ne ijesztgess már daganattal egy 18 évest...! Nooormális...?

2020. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kapcsolatokon múlik. Ha pénzre lesz szükséged a kezeléshez, úgyis kell szólni, a nőgyógyász keresésben is tud segíteni. Nem beszélve arról, hogy normális orvos kellene, mert rengetegen rutinból fogamzásgátlót írnak fel.
2020. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!