Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetes menstruáció folyamatos...

2 hetes menstruáció folyamatosan?!

Figyelt kérdés

Tavaly kezdődött a problémám. 2-3hetig húzódott el a menstruációm először, mire tudott fogadni a nőgyógyászom. Adott verzescsillapitot és más gyógyszert is. Azóta 3x menstrualtam (közben mindig kimarad pár hónap). Mindig gyógyszerrel állt csak el a verzes. Augusztusban kerestem új orvost, ő elküldött kivizsgálásra, kiderült, hogy cukorbeteg vagyok és a pajzsmirigyem alulműködik. Erre szedek gyógyszert azota. Augusztus óta most jött meg először, de a 7.napon vagyok és még mindig baromi erős a verzesem, szóval tudom, hogy jovoheten megint doki a vége.

Érdeklődnék, hogy más is járt-e így illetve mi okozhatja ezt szerintetek, hogyan lehetne véget vetni neki :(

Az új orvosom nagyon jó, remélem jövő héten kapok rá választ tőle, de iszonyúan félek, hogy gyogykaparas lesz a vége...


2020. okt. 31. 14:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia! Én mennék a helyedben már most, tekintve, hogyha pl magán úton mész, sok idő mire időpontot kapsz. De sztem tb-re is vagy 1het. És ha addig még fenn áll egyből 3hetnel tartunk...

Szerintem csinálnak vervetelt, esetleg cukorterhelest mellé.

Engem nem vizsgált meg az első 2orvos, akinél legutoljára voltam, az azt mondta hogy muszáj megnézni hogy mi a helyzet bent, mert ez így nem maradhat és nekem egy gyógyszer sem hatott.

Hüvelyi ultrahangot csinált, elég kellemetlenül éreztem magam, de a doki igazából leszarta, hogy verzek.


Nekem azt javasolta az előzetes vereredmenyeim alapján, hogy használjak pár hónapig huvelygyurut, hogy visszaalljon rendes kerékvágásba a menzesz.

Ahogy felraktam, 1,5napra rá teljesen el is múlt a menstruációm.

Tudom, hogy ez nem a végleges megoldás, de ezen az úton indított el, 3honap múlva kontroll.


Szerintem ha régen nem voltál orvosnál, akkor igy is-ugy is fontos lenne elmenned, a rakszuresrol nem is beszélve.

Amúgy mivel tavaly is volt már a menstruacioddal gond, valami kis zavar biztos van nálad is, amit ki kell vizsgáltatni mielőtt elfajul. Szerintem gyógyszert ír amit kúraszerűen kell szedned, vagy legalábbis pár napig. Legalábbis szerintem mindenkinel ezzel kezdik.

Amúgy a kérdésedre válaszolva, volt amikor teljesen elmúlt azokon a napokon, de volt amikor barnazas volt, iszonyú vegyes és rossz volt az egész, örülök h vége 😬

2021. jan. 29. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!