Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hogy lehet? Ha minden...

Ez hogy lehet? Ha minden érték rendben hogy lehet ennyire magas az AMH? Milyen kezelést kaphatok ilyenkor? Lehet hogy valami genetikai bajom van? 23/L

Figyelt kérdés
8 éves PCOS-t diagnosztizáltak nálam.De a doki szerint akihez most mentem elhamarkodott volt és ő nem látta indokoltnak ezt a diagnózist annyi idősen. Azóta nem voltak tüneteim, talán csak a lábamon fokozott szőrnövekedés, és hajhullás. Most rettenetesen hullik a hajam azért mentem orvoshoz. Most zárult le a kivizsgálásom hormonális része és a referenciák szerint csak a DHEA-s érték emelkedett egy picit, illetve az AMH a hármonszorosa a normálisnak.(13-27 pmol/l a normális, az enyém 86,53) Még a progeszteron esetében vettem észre furcsaságot mert referencián belül van de 19.naponhoz képest 22.nap csökkent majd 23.nap eléggé felment, jobban mint a 22.napon.erre nem találtam magyarázatot neten. még hátra van a cukorterhelés. A petefészkeim rendben vannak.

2020. nov. 6. 02:19
 1/1 A kérdező kommentje:
8 éve tehát 15.évesen a félreértések elkerülése végett :D *elírtam
2020. nov. 6. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!