Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van mondatban egyre...

Miért van mondatban egyre több kancsi szemű kis gyerek? Mi okozza? Ha a 12 uh genetikai kombinacios teszt kimutatja hogy minden rendben van a babával utána lehet még baja a gyereknek?

Figyelt kérdés

A masik kérdésem.

Fújtam torkomba 2x torokfertőtlenítőt amibe van gyulladás csökkentő is, kimutatja majd az ultrahang és teszt ha ettől baja lett a gyereknek?


2020. ápr. 14. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Mostanában bocsánat
2020. ápr. 14. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért van mondatban egyre több kancsi szemű kis gyerek? Mi okozza?


Nem tudom. Melyik mondatban van?



Ha a 12 uh genetikai kombinacios teszt kimutatja hogy minden rendben van a babával utána lehet még baja a gyereknek?


Lehet.



A masik kérdésem.


Fújtam torkomba 2x torokfertőtlenítőt amibe van gyulladás csökkentő is, kimutatja majd az ultrahang és teszt ha ettől baja lett a gyereknek?


Nem

2020. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezer es ezer betegség van, amit nem mutat ki se a kombinált teszt, sem az uh-k. De még a drágább tesztek sem szűrnek minden betegségre. Több tucat gyereket ismerek, akik betegek, és évek óta nincs diagnózisuk. Van, akinél 8 évesen találták meg a betegségét.
2020. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mostanában javitotam kommiba.
2020. ápr. 14. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

A 12 heti uh csak néhány, de nagyon komoly betegséget tud szűrni. Viszont rengeteg egyéb betegség létezik, ami akár élettel összeegyeztethetetlen. Ne akarj utáni járni mennyi van... De ezeket a tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet szűrni.


Kancsi? Mármint kancsal? Korábban is volt sok, a különbség az hogy ma már rengetegen veszik komolyan a gyermekük fejlődését, akkor is ha látszólag minden rendben és pl viszik 1 éves kor körül szemészhez, ahol kiderül hét hogy szüksége van szemüvegre. Viszont nem ez a legrosszabb ami egy kisgyerekkel történhet...

2020. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Drog, alkohol, egészségtelen eletviletel, cigi, stressz srb stb.NEM MINDEN GYEREKNEL ez jatszott kozre, de az tuti, hogy sokan a szulok felelotlensege miatt szenvednek!

Tegy meg mindent (észszerű hatarokon belul), hogy egészséges legyen. Sajnos ez sem 100% de a lelkiismereted tiszta lesz. Egyebkent az orokletes, hozott genek is szerepet játszanak nyilvan.

2020. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 15. 08:07
 8/9 anonim ***** válasza:

1 év alatti babánál a kancsalság ne ijesszen meg!

Még túl gyengék a szemizmok, csak erről van szó.

2020. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2020. ápr. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!