Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utáni alhasi...

Menstruáció utáni alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég későn kaptam időpontot és amíg nem megyek nőgyógyászhoz csak rátok számíthatok, mert hipochonderként eléggé félek.


Az előző menstruáció után pár nappal elkezdett fájni a hasam mintha megint megakarna jönni, szúrt, meg is ijedtem. Addig fájt míg meg nem jött mégegyszer 26 nappal később..


Most viszont megint vége lett és megint kezd szúrni, szerintetek mitől lehet? Volt már valakinek hasonló problémája? :(



Voltam reggeli vizeletvizsgálaton, negatív lett. Vizelet nem csíp. Jobb oldalt erősebb a fájdalom..



2020. nov. 10. 23:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Velem is történt már hasonló, gyakran maga az ovuláció okozza ezt, ami egy teljesen normális folyamat :)
2020. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :) Még sosem éreztem ilyet, remélem elmúlik :c


18/L

2020. nov. 10. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!