Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom menstruáció...

Alhasi fájdalom menstruáció végén?

Figyelt kérdés

Most járt le a menzeszem még van egy nagyon pici(6dik nap).

Utolsó 2 napban sokszor éreztem(nem folyamatos) alhasi fájdalmat picit görcsös.

Egyébként pontosan jött meg, nemi életem már 2 éve nincs.


Dokinál júniusban voltam akkor nem talált semmit, akkor is sokszor volt fajdalmam de március óta van inkább és a sporthoz kötöttem, hogy ott meghúzhattam(súlyzós edzés) de most a napokban csak kicsit mozogtam, szoba biciklin.

Júniusban voltam belgyógyásznál ott se derült ki semmi.


Minden össze olvastam és most megijedtem, más volt így és mi miatt?



2020. szept. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A mensi végén is normális a fájás, de ha akarsz, menj el orvoshoz
2020. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy esetleg felfázhattál. Ehhez pl annyi is elég, hogy mondjuk egyszer télen, mikor épp megvan , akkor nedves törlőkendővel törlöd ki a feneked kakilás után, és nem törlöd át utána szárazzal; és a törlőkendő akkor ugye hideg. Vagy pl főleg ha mondjuk nyitva van az ablak, vagy rossz a ház fűtésrendszere. Én arra gondolok, hogy próbálj ki esetleg valami gyógyteát ilyenkor. Nekem talán nem erre mondták,de asszem talán az orbáncfű, vagy a citromfű, de lehet,hogy valamelyik tök másik tea jót tenne neked ilyen közben egyébként. És tehát vigyázzál, hogy ne fázz föl; én nyáron se szeretem, ha kivan a derekam. Télen meg különösen oda kell figyelni, tehát ilyen kis falatnyi dzsekik, nem is tudom, kinek készítik, de láttam már ilyen csajt, volt rajta egy dzseki, kint volt 3 centi a derekából, mert a pólója, meg a pulóvere is rövid volt, és nem zavarta!! Tehát erre is mindig figyelj. Meg amúgy még egyébként akár lelkieredetű is lehet , erre majd keress rá szerintem.
2020. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Ja és szal ha ez csak akkor van, ha megjött, akkor ez szerintem vagy felfázás lehet, vagy lelkieredetű.

De szal remélem, nem valami komoly. De egyébként,ha nem folyamatos, akkor szerintem teák jól jöhetnek; ha tehát ez csak akkor jön elő, ha megvan.

2020. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!