Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a terhesség jelei vagy...

Ezek a terhesség jelei vagy koronavírus?

Figyelt kérdés

Szeptember közepe óta párommal elhatároztuk hogy szeretnénk gyereket de eddig meg nem jött össze. Mostanában eléggé fáradékony voltam de semmi komoly, de tegnap elmentem a városba egy nagyon hosszú sétára meg ügyeket intézni és hazafele már mindenem fajt és fáradt voltam. Készítettem vacsorát és elmentem 8 kor aludni mert nem láttam értelmet fent maradni, éjfélkor felébredtem mert nagyon szomjas voltam és melegem volt (lehet hő emelkedés) ittam light colat mert az jó a gyomorra meg néha néha meg bubis vizet, aztán sajtot 😂 utána visszaaludtam kicsit nehezen mert melegem volt. Felebredtem 9.30kor utána visszaludtam 12ig. Előző este kicsi fejfajasom is volt meg a derekam ami ma is megvan, és nem érzem hogy sok energiám lenne szóval ma nem tervezek semmit.

Mi lehet ez? 1-2 hete csináltam tesztet (terhesség) ami negatív volt. De ilyen nagyon nagyon rég nem volt velem és felek nehogy ez a korona legyen a dologban..

Remelem érthető és emészthetően írtam le, köszönöm előre is.



2020. nov. 14. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus semmi tipikus tünetét nem produkálod, így nem gondolnám, hogy az vagy. A terhességi teszted viszont negatív, szóval én elmennék más irányba ezzel kapcsolatban. Például sok stressz ér-e mostanában, diétáztál-e stb.
2020. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Oke kerdezo, akkor roviden: faradekony vagy, es fajt a fejed es a derekad. Ez barmi lehet, siman csak annyi is, hogy kimerult vagy, jelzi a szervezeted, hogy pihenesre van szukseged.

Ja meg a lenyeget kihagytad: kesik mar? Ha igen, csinalj tesztet.

Akar lehet terhesseg is,de az is lehet, hogy meg fog jonni, ezt igy nem lehet tudni sajnos.

2020. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze de akkor miért pont azon a napon jelentkeztek a tünetek?

Ma hidegrazasom volt utána vettem egy forró fürdőt, azóta ettem is de szedulok és sipol a fülem mellesleg izzadok és lehet láz vagy hoemelkedesem van..

NagYon aggódók mert közeleg a hétfő

2020. nov. 14. 21:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem beágyazódás után 2 napig rázott a hideg. :)
2020. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Wow:) örülnek neki.. ma reggel meg megint nem kívánok semmit enni inni csak jó buborekos vizet vagy colat (amiket alap nem igazán iszok csak kis mennyiségben)

Elmentem a konyhába 2 korty víz után elkezdtem szedulni meg hanyingerem lett - egyből le kellett ülnom..

És faj a fejem és a derekam mellesleg 😂😂 este volt megint egy hidegrazas 2 takaró és max fűtés mellett aludtam 10 órát 🙈

2020. nov. 15. 10:08
 6/15 anonim válasza:
100%
“Lehet h hoemelkedes....” , “lehet hogy laz..” lazmero esetleg? :D nekem bevalt :D
2020. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha hoemelkedes akkor mi lehet? És ha láz?😂

A homerom jó régi és valami fantasztikus 😂😂😂 lol

Tegnap vettem be advilt ami segített ma kicsit jobban vagyok de meg mindig nem 100%

2020. nov. 15. 13:00
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
A hidegrázás mellett hőemelkedésem is volt, amikor beágyazódott a kislányom.:))) Épp ezért óvatosan a gyógyszerekkel.
2020. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és beágyazódás környékén még semmilyen teszt nem fogja kimutatni a terhességet.
2020. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Errol nem is hallotam!

Tesztet akkor majd később csinálok:)

Bar párat már csináltam kíváncsiságból😅

Meg elég könnyen ramjon egy nagyon kicsi hanyinger pl ha többet eszek vagy egy ételre gondolok, most például nem tudok semmi meleget enni/inni csak a hideg és friss dolgokat..

Lehetőleg az állapot jobb lesz de amilyen skeptikus vagyok jövök meg update-ekkel😂, addig is köszönöm:)

2020. nov. 15. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!