Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tőle kaphattam el a hüvelygombát?

Tőle kaphattam el a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert ha mégsem tőle, akkor viszont sajnos megfertőzhettem őt... Volt egy viszonyom, ami már nem tart, három hónappal ezelőtt feküdtünk le először. Másnap szörnyű hüvelyviszketésre ébredtem, ami néhány napig tartott. Más tünetem nem volt. De rögtön az futott át az agyamon, h mi van ha vmit elkaptam tőle... Aztán kb egy hónapig semmilyen tünetem nem volt. Utána viszont darabos folyásom volt, viszketéssel, a menstruációm előtt kb két héttel... Pár napig tartott csak ismét, aztán megint semmi tünet. A menstruációm megjött, és utána kb két hétig megint semmi tünet, majd most három hete ismét darabos folyás, erősebb mint utoljára, erősebb viszketéssel, de ismét van úgy hogy egy-két napra megszűnnek a tünetek... Ma voltam nőgyógyásznál, kaptam krémet, kúpot és gyógyszert a hüvelygombára... Vajon tőle kaphattam el? Azért nem vagyok biztos benne, mert a viszketés az közvetlenül másnap, az első aktusunk után jött elő, és csak néhány napig tartott, a darabos folyás viszont majd egy hónap múlva, amikor is voltam medencén, és ráadásul illatosított tisztasági betétet használtam... És inkább ez a kettő közül valamelyik idézhette elő? Vagy a hüvelygomba szokott úgymond “lappangani”?
2010. aug. 10. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!