Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó tanács, hogy mit tegyek ez...

Jó tanács, hogy mit tegyek ez ellen? Esetleg lehet ismerni az okát, hogy mitől alakulhat ki ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete előjött egy olyan problémám, hogy a fejbőrömről elég nagy száraz bőrdarabok válnak le. Próbáltam már hajpakolásokat, illetve hajat is csak heti egyszer mostam. Sajnos semmi javulást nem tudtam elérni eddig. Az önbizalmamnak sem tesz ez túl jót, már végső elkeseredésemben írok ide hátha mással is volt már ilyen és tud valami tippet adni, hogy mivel tudnám elmulasztani.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 24. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Börgyógyász????
2020. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, de nem érzem annyira súlyosnak a problémát.
2020. nov. 24. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon, azt hiszem gyógyszertárban kapható.
2020. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Használj vagy mindenmentes sampont vagy én most csalán smapont használok és attól nem olyan. Bár azt vettem észre hogy inkább egyszer olyan, egyszer nem. De tény hogy a sampon segít mert ez nem olyan mint az apró korpa ami sok embernek van, hanem mintha hámlana.
2020. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. nov. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!