Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál ilyen fajta...

Menstruációnál ilyen fajta fájdalom?

Figyelt kérdés

16tól éves koromtól egészen addig, míg babát nem akartunk, fogamzásgátlót szedtem. Abbahagytam, össze is jött az első hónapban.

Fiamat 1 éves koráig szoptattam, addig nem volt egyáltalán vérzésem. Ekkor újra belefogtunk a baba témába. 4hónap alatt estem teherbe, ezalatt a havijaim nem voltak vészesek. Aztán elvetéltem :( 9hetes terhes lettem volna, mikor műtöttek. 5hetesen nem fejlődött tovább a magzat.

A műtét után 5napig véreztem, egy erősebb mensi volt, fájdalom nélkül. Azóta most jött meg másodszor. Az első is és ez is nagyobb mennyiség az első napon. És ami nekem a fura, ottlenn nagyon fáj. Mint mikor szültem a fiam, azt tágultam ki, már a végén. Szó szerint úgy érzem, mintha a hüvelyem, vagy feljebb valamivel feszítenék szét. Fáj.

Ez vajon mitől lehet? A második nap már annyira nem vérzek, ez a fájdalom is enyhül. 3.naptól pedig enyhe a vérzés, akkor már nem érzem ezt.

Eddig ugye kb a gyogyszer miatt menstruáltam, ilyent sosem tapasztaltam.


2020. nov. 29. 18:42
 1/1 anonim válasza:
100%
Ez normális
2020. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!