Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Ti milyen vényköt...

Lányok, nők! Ti milyen vényköteles, hormonális fogamzásgátlót szoktatok felíratni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy melyek a hormonális tabletták közül a legnépszerűbbek, NEM hormonális vs nem-hormonális vitát szeretnék, főleg, hogy férfi vagyok, aki eü-dolgozó, és ezért érdekel.

2020. dec. 6. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy népszerű ugyanis nem mi hanem az orvos választ gyógyszert olyan van amit gyakran irnak és olyna amit ritkán. Nekem eddig ditinell volt meg most harmonet, egy év alatt eddig egyetlen egy olyan gyógyszertámban jártam ahol egyből oda tudták adni a gyógyszerem ugyanis csak a gyakoribbakból tartanak készletet.
2020. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Corenellét szedtem 4 évig. Szép kis hormonzavart okozott utána egy időre. Jól bekevert. Ha ezt tudom, sosem szedtem volna.
2020. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, optimális esetben az orvos választ, egyébként meg a beteg dirigál, és perrel fenyegetőzik. Welcome to the reality. Egyébként A lényeg ugyanaz. A népszerű hormonális tablettákra vagyok kíváncsi, akár az orvos választja, akár a beteg követeli.

Mindenesetre köszi mindkettőtöknek. Még jöhetnek a válaszok :)

2020. dec. 6. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ugye tudod hogy attól hogy üvöltözöl hogy neked ez meg ez a gyógyszer kell még nem biztos hogy az a legoptimálisabb gyógyszer számodra is azért mert másnak bevált, ezért hülyeség "népszerű" gyógyszert követelni. Max nanyival lesz könnyebb dolgod hogy bármelyik patikában betudod szerezni rögtön.
2020. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Plusz általaban senki nem úgy megy oda főleg nem legerőszöl hogy hello öreg sorolom mit irj
2020. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*legelőször
2020. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es, ennyire nehéz a felfogásod? Én leginkább semmilyent nem fogok követelni, mert nem vagyok nő. Egyszerűen érdekelt, hogy miket írnak fel leggyakrabban. Látom, az átlag magyar ember szövegértési képességeit még ez az egyszerű kérdés is meghaladja. Mit használsz? X-et. Én Y-t, én Z-t, és érdekelt, hogy melyiket írják a legtöbben. Ennyi. Kötekedjünk, kötekedjünk jó magyarhoz méltóan.
2020. dec. 6. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Diana35-öt szedtem elsősorban hormonális problémák kezelésére.
2020. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. dec. 7. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!