Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi vagy mitől lehet? Orgazmusn...

Mi vagy mitől lehet? Orgazmusnál jobb alhasi fájdalom.

Figyelt kérdés

Több hete írtam a háziorvosomnak, h fáj a hasam. Az alhasam. Hol bal, hol jobb oldalt. Nem írt vissza, nem hivott. Jelenleg nalunk igy működik a rendelés, h egy emailre kell irni neki es felhiv vgy ir. Egyikse tortent meg. Telelfonon nem elerhetösek. Illetve a bal olfalamon a bordam alatt is fáj a hasam de nem folyamatosan.

Viszont hetek óta, a jobb alhasam mikor orgazmusom van annyira elkezd fajni közbe. :( nemtudom mintha izom lenne, de nem tornazom annyit h fajjon. Akkor fáj mikor épp elétek a csúcsra... De ezt nem igen akarom részletezni neki emailbe. Azt meg főleg nem, h jelenleg ez partner nélkül történik... Hüvelyi orgazmusnál van ez amúgy. De szerintem a nem hüvelyinél is ez lenne....valakinek vlt ilyen?? Aggódjak, h lehet a vagbelem szarakszik?


Sajnos olyan helyen lakom ahol a nőgyógyászok parasztok es 0 empátia stb. Maganra meg nincs pénzem... Letezhet h egy sima hasi uh megoldana?



2020. dec. 6. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, írok üzenetet!
2020. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendi. Megneztem :)!


Nekem azota nem csak önkielegitesnel van. Igy nemtudom mit csinaljak... Lehet zaklatni kene ujra a dokit...

2020. dec. 9. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:

off: Bocsánat, azt hittem, hogy "orgazmusnál jobb, alhasi fájdalom"-ról szól a kérdés, azonnal kattintottam :D


Egyébiránt jobbulást!

2020. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DDD Semmi baj. Igen... Sikerült kiírnom ezt a kérdést is, olyan prímán. 😂😂😂 Én kérek elnézést. Amúgy meg, köszi, köszi 😊aranyos vagy 😊❤️
2020. dec. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!