Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásom lenne?

Petefészek gyulladásom lenne?

Figyelt kérdés

Általában minden ovukációkor 1-3 napig szúr a petefészkem, gyengébb is vagyok, hol erősebb a fájdalom, hol csak egyhe szurkálást érzek. Elméletileg vasárnap/jövő hétfőn ovulálnék a naptár szerint, ami még kicsit messzebb van, és mivel folyásom sincs, így nem valószínű, hogy ez ovulációs fájdalom, de nem tudom, igazából ez is egy opció.

Ma reggel arra keltem, hogy szurkál a jobb petefészkem, eleinte csak egy kellemetlen, idegesítő érzés volt, de így délutánra kezd egyre rosszabb lenni, már néha a derekamba és lábamba is lesugárzik a fájdalom, és egyre erősebb. Lehetséges, hogy petefészek gyulladásom van? A napokban elég gyenge voltam, kicsit szédültem is, azt hittem, csak valami front viselt meg, vagy a stressz, de már kezdek kételkedni benne. Hányinger, hányás egyébként nem jelentkezett, lázam sincs, talán csak egy kis hőemelkedés.



2020. dec. 9. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos. Akár ciszta is lehet.
2020. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, és kiderült, hogy cisztáim vannak. Menj el dokihoz a biztonság kedvéért szerintem.
2020. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!