Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinél PCO-t állapítottak...

Akinél PCO-t állapítottak meg, hogy kezeli azt?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mit tudtok róla, ill. mit mondtak nektek. Kell-e speciális diétázni, ki lehet-e gyógyulni ebből, mit tanácsoltak nektek a kezelésére?

Magán nőgyógyász állapította meg a PCO-t nálam, elküldött inzulin rezisztencia vizsgálatra is, úgyhogy az még folyamatban van.



2020. dec. 12. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve kinek milyen gyógyszert írtak fel Pco-ra? pl milyen nevű fogamzásgátlót?
2020. dec. 12. 15:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt mensim, csak hetekig, hónapokig tartó pecsételés. Nálam IR-t állapítottak meg Pco nélkül. Én úgy tudom, hogy IR van PCO nélkül de PCO nincs IR nélkül. Nekem rengeteg tünetem volt, rossz volt a közérzetem is. Nekem csak diétáznom kell. Mióta tartom a diétát az összes tünetem elmúlt és a mensim is beallt.
2020. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit mondott a doki, hogy oda kell figyelni és akkor kordában tartható. Igaza lett. Nekem bevalt a diéta. Azóta tényleg jól vagyok.
2020. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!