Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztára mit írtak...

Petefészek cisztára mit írtak fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Akinél az orvos petefészek cisztát talált és úgy ítélte meg, hogy nem kell műteni, kaptak rá valamilyen gyógyszert?

Én duphastont kaptam, egy hétig kell szednem napi 3-at. Szedett valaki ilyen gyógyszert? Mik a talsztalatok?



2020. dec. 16. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt cisztam - Nem kaptam rá semmit, magától felszívodott -

Duphastont is szedtem már. Bár én progeszteron hiány miatti barnázásra. Nekem a problémámat helyre tette.

2020. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A másik problémám nekem is a progeszteron hiány, szóval remélem ettől helyre áll :)

Neked vérvételből derült ki a hiány? Mert engem nem küldtek, a nőgyógyászati vizsgálat és az azt követő beszélgetés után mondta az orvos, hogy zero progeszteront termel a szervezetem. Azt mondta “eltűnteti” nekem azt a cisztát, ebből gondoltam azt, hogy ezzel a gyógyszerrel. De lehet akkor ezt tényleg inkább a progeszteronnal szánja :)

2020. dec. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!