Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni? Már több...

Mit lehet tenni? Már több mint egy éve viszket a szeméremajkaim. Néha javul, néha nem. Többször voltam orvosnál irt fel krémet is (Batrafent és Gynaziolt) addig használt amig el nem fogyott. van vmi otthoni praktika, amit ki lehet próbálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem allergia a műszálas anyagra? Próbáld ki, hogy veszel pamutbugyit. De lehet allergia tisztákodószerre, tusfürdőre is.
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cseréld le a fehérneműidet pamut anyagúra és válts tusfürdőt, szappant, tisztálkodószereket, amit használsz.

Ha semmi eredmény, gyűjtsd össze, jegyezd le, mik vannak a szerekben, amit használsz.

Lehet, hogy valami allergia az egyik összetevőre. Ha igen, arra van megoldás, lehet kapni másféléket is, nőgyógyásszal beszéld meg!

2010. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is pont ez van és nem jutok vele semmire. Már annyira zavar. Gondoltam már arra is, hogy esetleg candida. Az orvosom is tanácstalan. Ha megtudtál valamit, megírod?
2010. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy külföldön vagyok.nem nagyon tudok itt kint hova menni.
2010. aug. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!