Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval lehet lovagolni ?

Menstruációval lehet lovagolni ?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és holnap fog a legerősebben folyni.

1 órát lovagolhatok így vagy ink ne?

Nem fog átázni az ügetéstől?



2020. dec. 18. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
persze, hogy lovagolhatsz. nem lehet minden hónapban egy hetet elvonulni a világtól a menstruáció okán. és nem is kell. egy óra alatt nem ázol át, de használhatsz tampont is, plusz betétet, akkor nem lesz baj.
2020. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Persze, én betéttel szoktam. Egy éjszakai simán kibírja, de közvetlen előtte meg utánna cserélek. Ha pedig nem szeretnéd hogy csúszkáljon, húzz alá egy rövid, szoros cicagatyát.
2020. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációs bugyival szoktam, mint minden intenzívebb sportot. Sose volt még probléma vele.
2020. dec. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan
2020. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy rosszul, akkor igen. Én ha erősebb, akkor a legnagyobb betétet szoktam használni, éjszakai. Egy órát kibír.
2020. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
20%
Az ozek is radmasznak az erdoben ha megerzik a mensit, a lovak nem? Csak erdeklodom, amugy foggalmam sincs, nem tudom ezert kerdezted-e. Intimkehely is bevalhat.
2020. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnal szerintem sokkal “kényelmesebb”. Évekig lovagoltam csak betéttel, igaz át nem áztam, de nagyon zavaró volt érezni lovaglás közben amikor folyt. Illetve végig féltem attól, hogy basszus át ne ázzak. Mostanában tampon + betéttel szoktam lovagolni. Így a legjobb. Közepes méretű tamponnal és egy sima betéttel simán végig bírja az egy órát, akár többet is.
2020. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!