Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előző szem fogamzásgátló...

Az előző szem fogamzásgátló bevétele óta maximum hány óra telhet el a következő szemig?

Figyelt kérdés

Noriel.

Mint a leírásában is olvastam, maximum 12 óra késés esetén nincs probléma. Szóval a 3 óra beleesik ebbe. De ha ezt folyamatosan, napról napra csinálom, akkor se veszt hatékonyságából?

Pl. : ma 20-kor, holnap 23,kor,utána hajnali 2 kor?

Ezt csak azért szeretném, hogy nyerjek egy napot! Ugyanis egyik nap hányás miatt duplán vettem be, de nem akarom, hogy másik napra essen a mensteuációm!



2020. dec. 18. 11:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha a levél 5.napján hánytam ki, és a 6.napon bevettem kettőt. Ugye ez az első hét. A leírás szerint rendes szedés mellett 7 napig kell védekezni. Felhívtam egy idegen orvost, aki azt mondta vérzés végéig. Most melyik akkor?
2020. dec. 18. 12:18
 12/12 anonim ***** válasza:
nem egységes az orvosok állásfoglalása, szerintem menj biztosra. azaz a vérzés végéig.
2020. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!