Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészek gyulladás?

Bzs03 kérdése:

Ez lehet petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm vége után (18napja volt) sikeresen eljutottam nődokihoz. Borzasztoan begyulladt a huvelyem, vörös, gennyezett, vérzett a szeméremtest is kicsit fekelyes volt. Megvizsgalt, azt mondta huvelygyulladas adott is egy huvelytablettat(Klion D-100) +glicerines ecsetelot. Ezutan azt mondta ha vegzek, hasznaljak vitagyn c-t 6napig hogy helyrejöjjön a hüvelyfloram. Na most az antibiotikum kuraval ma vegeztem, a verzes, gyulladas,elmult, mintha pici hegek a szemeremtesen meg lennenek, de maga a hüvelybemenet meggyogyult. Viszont tegnap ota nagyon eros alhasi nyomás, görcs érzetem van, hányingerrel és állandóan pisilnem kell. Lehet hogy a fertőzés felkerült a petefészkembe? Nődokihoz most nagyon nehezen tudok ujra bejutni az ünnepek miatt.

2020. dec. 18. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha állandóan pisilni kell, inkább valami húgyúti fertőzés.
2020. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az inkabb atment hugyuti fertozesbe. Cickafark tea inni plusz ulofurdovel, biborkasvirag tea inni, medveszololevel tabletta szajon at. Bemesz gyogyszertarba vagy drogeriaba es mindennel ellatnak. En vissza mennek vagy nogyogyaszhoz vagy urulogushoz. Kerj idopontot. Es szedd a vitagyn c-t. Az artani semmifelekepp sem art. A felborult huvelyflora miatt is lehet alhasi gorcs erzeted.
2020. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De akár a háziorvoshoz is elmehetsz, néz vizeletet, hátha van benne baktérium, arra ő is tud gyógyszert adni.
2020. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2020. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!