Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tompa fájdalom a hüvelyben +...

Tompa fájdalom a hüvelyben + teltségérzet? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Nem volt még ilyen. 3dik napja a hüvelyem bal falán belül tompa fájdalmat érzek, ami bizonyos pózokban rosszabb, de van hogy kis időre el is múlik.Mindemellé erős teltségérzet társul a hüvelyemben.

A tünetek elején azt hittem belső aranyerem lesz,mert a végbelembe is sugárzott.. vettem is kúpot, kenőcsöt, meg Detralex - et. De utána rájöttem hogy nem az lesz, mert a hüvelyem mélyéről jön a fájdalom.


Nem tudom mit csináljak. 1 napja a menzeszem is késik. Bár nem tervezünk gyereket, biztos ami biztos csináltam tegnap előtt egy extra érzékeny terhességi tesztet, ami negatív lett (Predictor Early). Szóval azt kizárhatjuk.


Nem tudom magándoki ilyenkor fogadna-e, Nyíregyházán lakom egyébként.


Szertetek mi lehet? Hová menjek?


Szakrendelés nincs a kórházban, eleve csak időponttal lehet bejutni úgy tudom. De félek ünnepre hagyni, hogy aztán ügyelet legyen belőle :( :(



2020. dec. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet méhsüllyedés, hólyagsérv, végbélsérv - ezeket intimtornával lehet korrigálni - de egyik sem olyasmi, amivel sürgösen orvoshoz kellene menni.
2020. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az a baj, hogy egyszerűen annyira fáj és rossz, hogy éjszaka sem tudok aludni. Esténként fájdalomcsillapítóval fekszek, de amint kimegy a hatása már fent is vagyok. Eléggé nagy a fájdalomküszöböm egyébként, azért is aggódom.

A gyógyszerektől és szerintem az idegtől pedig már hányingerem is van.

2020. dec. 20. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik, de nem lehet egy szex közbeni sérülés? Nem tartom elképzelhetetlennek, próbálj visszagondolni.
2020. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, arra emlékeznék szerintem.


De még ami aggodalomra ad okot, hogy olyan 10 éve egy nőgyógyász talált egy kinövést a hüvelyemben fent, ami az egyik fetefészkemet takarta kicsit és borsószem nagyságú volt.

Rá pár évre (kb 5) egy másik nőgyógyász, nagyobb babszem méretűnek mondta és hogy majd meglátjuk, hogy esetleg nehezíti e a teherbeesést ha egyszer babát akarunk, mert akkor leműtik.


Félek, hogy azóta novább nőtt.. vagy pl teljesen gátat szab az egyik petevezetékemnél és a menzesz vér nem tud tőle ürülni.. és ezért is lehetnék ilyen sz@rul..bár ez erős spekuláció. Csak már tényleg mindenre gondolok.


Az egész évet végig dolgoztam, idén már itthon vagyok, mert rengeteg szabim maradt. Munka mellett pedig egyetemre is járok. Jól jönne az itthon töltött nyugis idő,hasznosan beosztva. De én mindig kifogom. :/

2020. dec. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!