Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ertem mi lehet, Meg nem...

Nem ertem mi lehet, Meg nem kell megjojjon meg kb 2 het. De barnas ragacsos folyasom volt(megjegyzem sose volt barna csak feher) es kicsit rozsaszines ha pisilek. Mi lehet ez? Lehet megjon? Eddig sose jott elobb... 17eves vagyok.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 21:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem fogok ezzel megint orvoshoz menni szerintem semmi nagy dolog
2020. dec. 22. 22:12
 12/29 anonim ***** válasza:

Ha nem tartanad nagy dolognak nem irtad volna ki 2x...


Nem kell orvoshoz menned, csak peldaul ha holnapra megjonne (pedig 2 het mulva kellene) akkor inkabb hivd fel az orvost hogy mi legyen, minthogy elkezdened ossze vissza szedni a gyogyszert, tonkreteheted vele a ciklusod.

2020. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
És mondtad neki, hogy fáj a hüvelyed, meg azt, hogy 2 héttel előbb van barnás folyásod? :) Nem hiszem, hogy ezeknek a tudatában nem mondott volna valamit. Vagy pedig akkor még nem voltak ezek a tüneteid, akkor pedig érthető, hogy miért nem mondott semmit.
2020. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ertem.koszonom
2020. dec. 22. 22:15
 15/29 A kérdező kommentje:
Mivel penteken voltam:))) es kedd van es ma jelentkeztek ezek a tunetek nyilvan nem tudtam neki mondani:)
2020. dec. 22. 22:16
 16/29 A kérdező kommentje:
De akkor latott volna valamit nem??
2020. dec. 22. 22:17
 17/29 anonim ***** válasza:

Mivel penteken meg nem voltak tuneteid, ekkor meg nem lathatta. De sajnos siman osszeszedhettel valamit szombat, vasarnap, hetfon vagy akar ma is. Sajnos peldaul “piszkos” kezzel odanyulni, tangat viselni, rossz iranyba megtorolni magad wczes utan, es kesz, elkaphattal valami gombas fertozest.

Nem kivanom hogy ez legyen meg ijesztgetni sem akarlak, csak gondolj erre is. Az meg hogy ha holnapra nem mulik el a viszketes, vagy megjonne, es emiatt fel kell hivnod az orvost kb 5 perc, es megeri, nagyon oda kell figyelni, foleg ha tablettaszedes elott allsz.

2020. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem látott volna semmit, nem jós vagy varázsló :D A tünetek alapján diagnosztizál, és ha nem volt akkor tünet, akkor nem volt mit lásson.


Nézd, tőlem teljesen nyugodtan elbagatellizálhatod, és elkezdheted szedni a gyógyszert úgy, hogy 2 héttel előbb jön meg, de csak magaddal cseszel ki.


Én amikor hasonló panaszaim voltak, akkor csak mesterséges hormont tartalmazó tablettával sikerült helyreállítani a menstruációm.

(Értsd : a tablettától elmúlt a menzesz, majd pár nappal a gyógyszer befejezése után, megint megjött)


Nem mondom, hogy ugyanaz a bajod mint nekem volt, de az biztos, hogy 2 héttel a menstruáció előtt a barnás folyás nem normális. Ahogy a fájdalom sem.

2020. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2020. dec. 22. 22:25
 20/29 A kérdező kommentje:
De 17evesen nem lehet hogy most elobb jon meg?
2020. dec. 22. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!