Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ertem mi lehet, Meg nem...

Nem ertem mi lehet, Meg nem kell megjojjon meg kb 2 het. De barnas ragacsos folyasom volt(megjegyzem sose volt barna csak feher) es kicsit rozsaszines ha pisilek. Mi lehet ez? Lehet megjon? Eddig sose jott elobb... 17eves vagyok.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 21:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak most nem ertem mi ez a barna folyas..de ha valami fertozes ugyse jon meg attol
2020. dec. 22. 22:29
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem. :)


Ez nincs rendben. Tudom, nem akarsz visszamenni a dokihoz, és próbálod meggyőzni magad, hogy ez rendben van. De nincs.

Akkor sem, ha 17 vagy.


Akkor ha holnap megjönne, akkor hány napra menstruálnál? Kb 14 - 16?

Szerinted, az úgy jó? :)

2020. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
21.napra menstrualnak
2020. dec. 22. 22:31
 24/29 anonim ***** válasza:
Mi nem jönne meg? :D Mármint, hogy szerinted ha elkaptál valami fertőzést, akkor nem fogsz menstruálni? :O :D
2020. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem🤯
2020. dec. 22. 22:34
 26/29 A kérdező kommentje:
Attol meg nem erett meg a petem😱
2020. dec. 22. 22:34
 27/29 anonim ***** válasza:

Ezt a gondolatmenetet esküszöm nem tudom lekövetni. :D


Egy bakteriális vagy gombás fertőzés nem befolyásolja a ciklusod.

Attól még van peteérés ha eljön az ideje, akkor is ha épp teszem azt, gombás fertőzésed van.

Nem a fertőzés "okozza" a peteérést, ilyenre nem képes. :D


Viszont a te esetedben, ha tényleg megjön 21 napra, akkor itt nem fertőzésről van szó, hanem valami másról, amit orvos tud diagnosztizálni a tüneteid ismeretében.


Én nem győzködlek tovább, és nem is szeretnék felvilágosító órát tartani, de kicsit úgy érzem,nem csak a ciklusod nincs rendben, hanem a témában való jártasságod sem. :)

2020. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Jo szerintem tul van reagalva ez az egesz .de mindegy nyilvan az en bajom.de nem hiszem hogy menstrualok ha egyszer meg nem erett meg a petem.na mindegy koszi ilyen sokat valaszoltal.
2020. dec. 22. 22:44
 29/29 anonim ***** válasza:
2020. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!