Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folytassam vagy ne?

Folytassam vagy ne?

Figyelt kérdés

Betadine hüvelykúp kúra alatt vagyok tegnap este tettem fel a 7.kúpot

Most már jobb a helyzet, de még mindig van folyásom, de enyhe meg már alig van színe inkább fehér de néha halvány sárga

Ovulációs időszakban vagyok szóval nem tudom, hogy ennek tudható-e be vagy még a fertőzésnek

Csináljam végig a 14 napot belőle vagy csak 10-et?


2020. dec. 25. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mit mondott az orvosod,meddig használd?Ha 14 napig kell hasznád addig.Ez olyan,mint az antibiotikum kúra,végig kell szedni úgy van értelme szerintem.Lehet,ha előbb abbahagyod akkor visszatér a problémád.
2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia 7 napot mondott de a tájékoztatón az van ha fennállnak meg mindig a problémák további 7 napig kell használni.
2020. dec. 25. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én folytatnám, ha nem szűnt még meg 100%-osan a probléma.
2020. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még használd 1-2 napig és figyeld a tüneteket.
2020. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy a tájékoztatóban azt írja, hogy ha elmúlni látszódnak a tünetek akkor se hagyjam abba, de még 7 nap nekem nagyon soknak tűnik
2020. dec. 25. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyedben én végig használnám a kúpot, amíg el nem fogy. Nehogy visszaess!
2020. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!

Egyébként valaki használta már? Csak érdeklődöm

2020. dec. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!