Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fogok végre újra menstru...

Mikor fogok végre újra menstruálni?

Figyelt kérdés

Februárban volt az utolsó havi vérzésem, miután 1-2 kilót leadtam. Akkor még 15 éves voltam és kb 63 kiló.

Mostmár betöltöttem a 16-ot, töbé-kevésbé túl vagyok egy eveszavaron, amely során lefogytam 48 kilóra. Jelenlegi testsulyom 53 kg korul van (pontosan nem tudom, nem méregetem) de ami a lényeg: rendesen eszem, bármit ami jól esik és amennyi csak belém fér. Mégsincsen semmi jele a menstruációmnak.

Tudok-e tenni valamit?

Nektek van saját tapasztalatotok, esetleg bármi tippetek hogy mi lehet az ok? És mikor áll vissza az egyensúly?



2020. dec. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Lehet hogy terhes vagy.
2020. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
lehet hogy amikor lefogytál akkor összeomlott. Lehet lesz ebből nőgyógyászat lesz. Ha csak nem élsz nemi életet.
2020. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Itt más áll a háttérben. 48 kg-os testsúllyal sem maradhatott volna abba. Én voltam 40 kg is, és ugyanúgy menstruáltam (mondjuk én elég alacsony vagyok).
2020. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem élek semennyire sem nem életet, nőgyógyásznál pedig még novemberben voltam. Vérvétel és hormon meghatározás alapján minden rendben, orvoshoz majd csak januárban kell visszamennem
2020. dec. 26. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
*nemi életet
2020. dec. 26. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Lehet élsz, csak te alszol közben.
2020. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Ameddig nem érsz el egy megfelelő testzsír százalékig nem fog megjönni, valószínűleg még túl vékony vagy.
2020. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A testzsir százalékot kell valóban meg növelni. Ugyanabban a helyzetben voltam mint te, csak nekem kb 2 évig nem volt meg 30 kg fogyas után. Nálam is mindent rendben tálat az orvos.

Rendesen ettem , kicsit kevesebbet tornaztam stb és en sem értettem miért nem jön meg.

De várni kellett egy kicsit hogy helyre álljon. Kb 6 hónap rendes éves stb. utan jött meg előző hónapban ujra :)

L/21

2021. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!