Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás oka?

Fehér folyás oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már sokadszor megyek ilyen problémával orvoshoz.

Először kezelve lettem hüvelygombával, majd gomba+bakterialis. Akkor viszketett is, szornyu volt.

Elmúlt, aztán a fehér folyás visszatért de nem viszket, szaga sincs, mentem orvoshoz ismét, azt mondta ez normális. Nem mondanám “túrós” állagúnak teljesen de vannak ilyen kis darabok itt-ott, nem tudom hogy mondjam, meg a bugyimon is nyomot hagy, szerintem ez nem normális.

Ismét visszamentem hogy engem zavar és nézze meg, megint azt mondta semmi bajt nem lát ez normális hüvelyi folyás.


Most létezik hogy ez tényleg normális? Sose volt ilyenem régebben, koszosnak érzem magam tőle :(


Köszi a válaszokat.



2020. dec. 27. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
kérdező nos a folyásom büdöses és viszketni szokott ott, de zeket mint elmondtam a dokimnak és ő kenetet se vett és egyből látta hogy gombás fertőzés egyszer vettem be gyógyster amit írt meg krémet használok de semmi válatozást nem látok. aznap mikor beszedtem talán aznap elmult de másnap visszajött...meg eza hámlás van mintha ilyen fehér pikkelydarabok válnának le onnan.
2020. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Akkor nálad azért valószínű hogy a gomba jött vissza:( nekem ez nem közvetlen a kezelésem után tért vissza és nincs más kellemetlen tünet sem.

Anno nagyon nehezen múlt el a gombás fertőzés, többször is kellett kezelnem.

2020. dec. 27. 14:18
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Használj tisztasági betétet és "probléma" megoldva.Én is használok és jól bevált
2020. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
13.én régóta azthasználok de nem szeretnék mivel zavar de megoldja a gondotde jó lenne hanyagolni is néha.
2020. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ok az, hogy nő vagy, teljesen természetes, felesleges a hormonháztartásod, és az egészséges hüvelyed ellen tiltakozni!
2020. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A hûvelyi folyás a mèhnyak öntisztitó mechanizmusa! A normális hûvelyi folyás szintelen, esetleg tejfehèr vagy halványsárga szinû attól fûggôen, hol tart a menstruációs ciklusod. Lehet sikos ès ragacsos tapintású is. A hûvelybôl távozó váladèk gyakorlatilag szagtalan, illetve enyhèn savas szaga van. Minden jót!
2020. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!