Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene neki mondanom vagy...

El kellene neki mondanom vagy hagyjam rá? Nekem lenne ciki kb, nem szeretném őt se kellemetlen helyzetbe hozni.

Figyelt kérdés

Unokatesómmal (17 éves), néhany hónapja iskolaváltás miatt egy albérletbe költöztünk, én egyetemre járok.

Közösen mosunk, hetente cserélgetjük a feladatot, egyébként sincs annyi ruhánk egy színből, hogy összejöjjön egy teljes mosás így egyszerűbb.

Sajnos náhány mosás után észre kellett vegyem, hogy a bugyijai amiket a szennyesbe dob nagyon durván igénytelenek. Csupa foltosak (pisi, kaki) sokszor, nem hiszem hogy mindennap cserelne mert alig van néhány egy hét után. Fel kéne ajánljam, hogy nyugodtan rakjon a tisztasági betétemből? Hogy lehetne erről beszélni vele? Nem vagyok prűd nekem is szokott foltos lenni a bugyim, de ha ilyen lenne biztos nem tenném oda a közös mosásba mert szégyellném.



2020. dec. 29. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha álltok olyan közeli viszonyban nyugodtan felajánlhatod neki:)
2020. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások a higiéniás igényei, bár ez valamilyen szinten neveltetés kérdése is. Szerintem ő úgy nőtt fel, hogy a családjában senki nem szólt ezért, teljesen normálisnak tartja, hogy a használt bugyiját a szennyesbe dobja, bármilyen koszos is az. Ha ez téged zavar, akkor próbálj meg beszélni vele erről, bármilyen kényes is a téma.

Egyébként gondolom most náluk is távoktatás van, vagyis sokszor egész nap csak otthon van. Ilyen körülmények közt nem feltétlen kell naponta fürödni, talán ő is csak 2 naponta jár és bugyit is ilyenkor cserél. Azt én el nem tudnám képzelni, hogy lefürödve használtat vegyek vissza, remélhetőleg ő sem.

2020. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!