Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan nőket kérdeznék akik...

Olyan nőket kérdeznék akik vulvodyniaba szenvednek hogy ők a fájdalmat mivel csökkentik? Vagy hogy, milyen érzéstelenítő krém segítségével tudnak szeretkezni a párjukkal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia


Ez engem is érdekelne... senkit nem ismerek aki ebben van és valószínűleg én igen. Nem tudom biztosra persze de mivel 5 nőgyógyásznál is voltam és nem volt semmi de mégis érzek fájdalmat már erre gondolok.

Nekem már két éve nincs nemi kapcsolatom és semmi. Félek is már attól is, hogy közel engedjek valakit...

Nekem amúgy most így is érzekeny a csiklómnál...

Ezzel nem voltam segítségedre de én is keresem a megoldást hátha...


Két évvel ezelőtt volt párom és éltünk nemi életet, nagyon kevés alkalommal volt az, hogy nem fájt talán 2x....máskor mindig éreztem kisebb/ nagyobb fájdalmat...

2020. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is valószínűleg vulvodyniában szenvedek. Ti szültetek már? Az a helyzet, hogy babavárás előtt vagyunk, de így nagyon megnehezíti az egészet. Szeretkezés után, közben égő csípő érzés a kisajkam egész belső felszínén és a hüvelybemenetnél. Fertőzésem igazoltan nincs. Illetve még azt vettem észre, hogy ezen a területen mintha a bőröm is érdesebb lenne. Nektek mik a tünetek?
2021. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor voltál orvosnál ő mit mondott mitől lehet, ha az eredmények negatívak?? STD irányában is voltak kivizsgálások(nyilván élsz nemi élet és bár komoly kapcsolatod van így a megcsalás hasonló nem jön közbe nem erre akarok kilyukadni de, hogy nehogy egy évekkel ezelőtti fertőzés legyen, bár sok orvos szerint nem lehetséges ez de gondoltam rá kérdek)

Ha csak szeretkezés közben érzed máskor nem lehet mástól is nem biztos a vulvodynia...szerintem menj még el orvosokhoz és ne add fel nem biztos ez.

Írtad, hogy érdes a terület. Nem lehet, hogy túl száraz vagy?? Próbáld ki esteleg a vagisan krémet, nekem volt, hogy említett az érzékenységen(nekem egy doki ajánlotta)


Én egyébként, 25 vagyok és nem szültem még párkapcsolatom sincs de ha a helyedben lennék én biztos császárral szülnék( persze tudom nem így megy sajnos...)

2021. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Én se szültem még de nekem van párkapcsolatom, mi úgy tudunk szeretkezni hogy az orvos írt fel izomlazító krémet de attól is szokott égni utána meg napközben is.

Meg sokszor iszok napközben gyógyteákat cukor és citromlé nélkül és attól szokott még jobb lenni

2021. jan. 2. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek?
2022. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem a lézeres kezelés rengeteget segített.
2022. máj. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a kezelés hogy működik, mit takar? Tudnál a tapasztalataidról picit mesélni?

És nagyon örülök, hogy segített :)

2022. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Róbert Genium-ban csinalta Dr Reszler Beàta. Több alkalommal voltam, mire most majdnem száz százalékos vagyok :) Kezelés előtt Lidocainos krémmel bekened, és nem érzel semmit. Utána egy napig még égő érzés lehet, de másnapra az is elmúlik.
2022. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És neked milyen tüneteid voltak, amiken segített?
2022. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát a vulvodynia alap tünetein, érintésre jelentkező kellemetlen égő, csípő érzés.
2022. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!