Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan emberke, akinek...

Van olyan emberke, akinek elmúlt magától a hüvelygombája? Esetleg úgy, hogy ő kezelte doki nélkül valami alternatív megoldással, vagy teljesen magától?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, aki ilyet mond az legfeljebb pár napig tünetmentes, de meggyógyulni nem tud.
2010. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Canasten kombit recept nélkül is kapsz a gyogyszertárba.Nekem használt.
2010. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én gyakran elkaptam sajna. próbálkoztam alternatív módszerekkel, de esetleg csak a tünetet enyhítették, pl az illóolajos fürdő sokkal jobban csillapította a kellemetlen viszketést mint a C. krém. de a kombi tényleg jó és csak 3 nap.Van már Gynoxin egyszer használatos lágy hüvelykúp is.
2010. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjatok, h gomba?En is arra tippeltem tavaly, de az orvos szerint gyulladas volt.2nap alatt elmult azzal amit felirt.En mindenkepp elmennek, ha baj van.
2010. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pitypangqueen ***** válasza:
Nekem már több éve visszatér,van amikor csak évente,de nagyon kellemetlen:-(Szerintem nagyon jó a candida diéta,semmi cukor,kerülni kell minden élesztőt sok fokhagyma(én fel szoktam vágni kockákra és úgy nyelem le) és a cickafarkteát vedelni egész nap:-)én üresen szoktam nagyon erősre főzve,jó sokáig állni hagyni benne.Valamint otthon nem veszek fel bugyit olyankor,sokat kell pihenni.Szóval elég nehéz ügy:-/És most legutóbb Canesten kombit használtam,de volt mikor orvosírt fel tablettát,kúpot,az is nagyon jó volt.
2010. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pitypangqueen ***** válasza:
Még elfelejtettem a homeopátiát.Az orvosom tünet esetén ajánlotta a helonias dioica-t 9ch,napi 5 golyócska,valamint havonta a monilia albicans 30ch egy alkalommal 10golyócska,akkor is ha nincs tünet.Remélem segíthettem.Gyógyuljon meg mindenki!
2010. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezüst kolloidról mi a véleményetek?
2010. aug. 16. 18:58
 8/9 pitypangqueen ***** válasza:
Én még nem próbáltam,de engem is érdekelne.
2010. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az , hogy sejtméreg! Canesten combinak jóval! kevesebb mellékhatása van.
2010. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!