Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » V an itt v alaki, akinek a...

V an itt v alaki, akinek a rendszeresen visszatérő hüvelygombája megszűnt miután abbahagyta a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve szedek újra fogamzásgátlót és azóta minden hónapban hüvelygombám van akármit is csinálok. Amikor nem szedtem gyógyszert...és még a régebbi gyógyszeremnél ez max. évente 2x ha előfordult és akkor inkább nyáron a strandolás stb. miatt. Most meg állandóan visszatér...a barátom is mindig kezelve volt tehát nem tőle kapom vissza. Arra lennék kíváncsi, hogy segítene-e ha abbahagynám a fogamzásgátló szedését és hogy esetleg tudtok-e valami megoldást erre. Gondolkodtam a gyógyszerváltáson de, hogy őszinte legyek már nagyon elegem van és már nem "bíznék meg" egyikben sem...viszont a védelem is fontos lenne, hiszen csak 19 éves vagyok.
2011. jún. 13. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A tabletta nagyon hajlamosít a fertőzésekre. Hagyd abba, és keressetek más védekezési módot.
2011. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt, miután leraktam. Mondjuk sokat is tettem érte, hogy többet ne jöjjön vissza. De a fogamzásgátló abbahagyása az alap.
2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap már nem is vettem be:) Csak nem tudom, hogy hogyan fogok máshogy védekezni...:S
2011. jún. 14. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Levél közepén nem szabad abbahagyni. Szedd végig a levelet!

Egyébként: óvszer, pesszréium+spermicid, spermicid+megszakítás...

2011. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mért nem szabad?:O
2011. jún. 14. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert teljesen összezavar mindent. Levél végén szaba abbahagyni.
2011. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!