Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legnagyobb fájdalom...

Mi volt a legnagyobb fájdalom amit valaha átéltetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Első szülésem, fogfájás, idegbecsípődés. Ezeket a fájdalmakat rangsorolni sem tudom. Iszonyú volt mindegyik.
2021. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Fizikai, vagy lelki?

Fizikai: két nappal ezelőtt, kiújult porckorongsérv. Most már tűrhetőbb, de még mindig ágyhoz köt.

Lelki: a szüleim halála.

2021. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Amikor barátnőm véletlenül rácsapta a középső ujjamra az ajtót, na akkor majdnem beszabehu. Szerencsére nem tört el, de megzúzódott, ha jól emlékszem hetekig használhatatlan volt a kezem miatta.

Meg volt még olyan menstruációs görcsöm, hogy elvesztettem az eszméletem, aztán nem bírtam felkelni a földről a fájdalomtól.

Az se volt semmi, amikor anyám beverte a szemem, és 5x akkorára dagadt. Na meg amikor olyan székrekedésem volt, hogy félig kint volt a pohár vastagságú cucc, és 45 percig se ki, se be. Azt hittem, ott halok meg, aztán majd röhöghet rajtam, aki megtalálja a holttestem a budin.

Igen, ezek nem nagy dolgok ahhoz képest, amit felettem írtak, de szerintem nekem ezek voltak, hirtelen ennyi jut eszembe.

2021. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Fizikai: mikor a torott kezemet meg nekialltak hajlitgatni a balesetin, vagy mikor ugyanott a bokammal meg nekitolt a mentos a vasajtonak...

Lelki: hat ezt nem reszleteznem, de ugy beszeltek le az ongyilkossagrol, mar ott tartottam a depresszioval, hogy a tukorbe nem tudtam, ki vagyok, ugy ereztem, hogy akarhova lepek, ott kirohad valami, es a letezesem is csak teher a vilagnak...

2021. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a császármetszésem volt amit érzéstelenítés nélkül végeztek .Sürgősségi császár de nem hatott a gerincérzéstelenítő.ezerből 1x fordul ez elő én pont benne voltam :(
2021. jan. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Hat mindegyikről elhiszem hogy nagyon durva volt :/
2021. jan. 1. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Csontvelő vizsgálat.

Egy mintavétel a szegycsontból, egy a csípőcsontból.

Érzésteleníteni csak a lágy részeket lehet, így magát a vágást nem érzed.

A csontokat nem lehet érzésteleníteni, márpedig mintavételnél gyakorlatilag belefúrnak a csontba, hogy a velőből tudjanak mintát venni.

2021. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Szüleim halála

2.Párom betegsége,de Hálisten megggyógyult

2021. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Seb fertőtlenítése újrakötözéskor. Nem tudom, pontosan mit öntöttek rá, de pezsgett, és úgy fájt, mintha valami belülről nyomná kifelé a bőrömet.

+ rettegek az injekciós tűtől, úgyhogy úgy érzem, mintha minden oltás vagy vérvétel dupla annyira fájna. Valószínűleg nem annyira szörnyű vagy kockázatos, de a hideg kiráz, ha már magára az érzésre gondolok.

2021. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Vesekő kipisilése, térdkaláca és bokaficam, térd műtét utáni első bemozgatas, konkrétan a könny csorgott a szememből annyira fájt. Még nem szültem, de ezek után azt is túlélem :)
2021. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!