Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hullik a hajam?

Miért hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy más is van akinek nagyon hullik a haja mostanában? Nekem több mint 1-2 hónapja kezdett el hullani, de valami brutál módon. Akárhányszor végighúzom a kezemet a hajamon kb egy marék hajam jön ki. Az egészségemmel nem lehet baj, mivel versenyszerűen sportolok, vitaminbevitelre is figyelek stb. Vagy ez a hullás most teljesen normális?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat

19l



2021. jan. 1. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek epehólyag-gyulladástól hullott a haja. Valami gyulladás van benned, góckutatást kell kérni.
2021. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elso korben menj el egy altalanos vervetelre, attol meg, hogy egeszsegesen elsz, lehet valami bibi. Ha az nem mutat semmit, akkor tovabb kell keresgelni. Valamennyi hajhullas normalis, de ha mar szamodra is feltunik, hogy sok, akkor annak oka van. Fogaid hogy vannak? Van rossz fogad? Bolcsessegfog? Ez is okozhatja.
2021. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 semmi egyéb tünetem nincs az epehólyag gyulladásra..:/

Amikor elmentem fodrászhoz ő azt mondta, hogy a lànyának is ennyire hullik a haja és szerinte ez normális🤨

2021. jan. 1. 14:22
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 a rossz fogaim be vannak tömve. Amit utoljára tömtek azt amalgámmal, lehet ez okozná? Azért lett ezzel tömve, mert a magán orvosom bezárt és letört a fogam aztán ideiglenes megoldásnak ezt választottam. Meg néha az ínyem picit piros🤷🏼‍♀️
2021. jan. 1. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Okozhatja a stressz is
2021. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy hormonszinted jó? Nekem amiatt hullott ki a hajam nagyrésze néhány éve. Lehet nem ártana egy endokrinológust felkeresned. Sajnos ez nem függ össze a sportos/egészséges életmóddal :(
2021. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 nem stresszes az életem, szóval ez kilőve 😃

#6 tudtommal jónak kell lennie, de lehet felkeresek akkor egy endokrinológust. Köszönöm! 😊

2021. jan. 1. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

"a rossz fogaim be vannak tömve"

az nem feltétlenül jelenti azt hogy minden oké vele

2021. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2021. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!