Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 évesen még nőhet a mellem?

20 évesen még nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
75/A-s melltartót hordok már kb 16 éves korom óta, és sehogy sem akar nőni... Az is rátesz egy lapáttal, hogy kb 45-47kg között van a tömegem (163 cm), már 1,5 éve próbálok többet enni, és hogy folyamatosan legyen valami a gyomromban, de sajnos nem igazán jönnek rám a kilók. Nagyon csúnya így az összhatás. Egy fiú meg is szólt azért, hogy vegyek fogamzásgátlót, mert akkor nőiesebb leszek, de nem szeretném a testem kitenni ilyesminek. Gimiben is combos osztálytársaim voltak, nagy cicikkel,talán 2 osztálytársam volt olyan piszkafa, mint én, de ők is mostanra már kikerekedtek. Van még remény?
2021. jan. 3. 04:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Muti...
2021. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A mirigyállomány már biztosan nem, az pubertáskorban fejlődik ki. Ha tudnál hízni, akkor nőhet valamennyit. Nekem 10-15 kg plusz súly jelentett egy kosárral nagyobb melleket, terhesség és szoptatás alatt még nagyobbak lettek, de utána megint visszament akkorára, mint előtte volt. A fogamzásgátlótól (sok évig szedtem) semmit se nőtt.
2021. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem nő már.Esetleg,ha hízol
2021. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Küldj képet róla privbe.
2021. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon csúnya így az összhatás." Szerintem inkább próbáld elfogadni magad úgy ahogy vagy, és akkor sem te, sem más nem fog "piszkálni" emiatt. Hidd el, az emberek is érzik ha utálod a kinézetedet, és megszólnak érte.

Én 45 kg vagyok és 164 cm magas, elől deszka hátul léc, de elfogadom magam, tudom mik az előnyei ennek a kinézetnek, tudom, hogy öltözzek, hogy szépnek/nőiesnek/erősnek/vagánynak tűnjek.

2021. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megint 5ös vagyok, bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak gondoltam jó ha megfontolsz egy másik irányt, mert van amin természetes módon nem lehet változtatni, ahogy fentebb is leírták...
2021. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!