Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy megjöjjön...

Mit csináljak, hogy megjöjjön a menstruációm? (100 napja nincs)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus végéig fogamzásgátlót szedtem (2 évig) Majd szeptember végén menstruáltam, ami október 1-én ért véget, szóval normál 5 napos vérzés volt. Ezután október végén mentem nőgyógyászhoz, aki elküldött a PCOS miatt laborba, (ezt már évekkel ezelőtt is tudtam, csak az előző nődoki letudta fogamzásgátlóval) amit ugye a menstruáció alatt kellene megcsinálni. Na most a baj az, hogy én ezt a szeptemberit leszámítva egyáltalán nem menstruálok. Februárra kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, hogy menjek vissza kontrollra, de egyelőre a laborba sem jutottam el.

Most ekezdtem inni a Lady ciklus nevű teát hátha tesz valamit. Van valakinek ötlete mivel lehetne ezt az egészet beindítani?



2021. jan. 3. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Szia!Próbáld ki a barátcserje teát hátha segít.Ha sportolsz akkor minél intenzívebben annál jobb,mert attól is megjöhet.Meleg vizes kádfürdő jó sok habbal is meghozhatja.Hány éves vagy?
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálok mindent. :D Köszönöm! 22 vagyok.
2021. jan. 3. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Elég korai hogy ilyen gondod van.Azt hittem idősebb nő vagy.De nem baj,ne ess kétségbe.Rendbe lehet ezt még hozni.Próbáld ki a módszereket.Remélem sikerül
2021. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosod és mondd el neki, hogy azóta nem jött meg. Ha vmi gond van, akkor az ilyen praktikáktól se fog megjönni.
2021. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az lehet.A fogamzásgátló zavart be.Én emiatt nem szedtem sokáig,mert sok a mellékhatása.Igen,az orvos biztos okosabbat mond
2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel az orvost. Meleg viztol meg barat serjetol nem fog megjonni.
2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a gyógyszer zavart volna be, mert 13 éves korom óta ilyen össze-vissza sajnos, sosem volt normál ciklusom.. Most csak visszaállt olyanná mint a gyógyszer előtt.
2021. jan. 3. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

De, a gyogyszer bezavar

6-9 hónap is, mire helyreall

2021. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
De miért is lenne jó az, hogy vérzel???
2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es most ez komoly? :D
2021. jan. 3. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!