Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázást okozhatja stressz?

Barnázást okozhatja stressz?

Figyelt kérdés

Vendéglátósként dolgozom gondolom nem kell részleteznem milyen a helyzet most...

Kb az utóbbi 3 hónap volt a legdurvább, és a nov-dec-januári menstruációm előtt (tulajdonképpen az ovulációtól)végig barnáztam. Ovu idején enyhe szurkáló érzés, ez régebben is volt már, plusz enyhe barnázás akkor 1-2 napig, de olyan, hogy ez kitart a mensiig, és ahogy közeledik az időpontja egyre jobban, az az elmúlt időszakban volt jellemző.

Most például 2 hamarabb is jött meg, ideges is voltam, napi szinten van stressz most sajnos.

Nehezen alszom el, ha sikerül kb negyed óra múlva felébredek...

Másnak is okozott hormon problémát ha feszültebb volt?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. jan. 3. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
*2 nappal hamarabb, bocsánat
2021. jan. 3. 11:21
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szedsz, valamilyen fogamzásgatló tablettát, vagy esetleg hûvelyi fogamzásgátlót használsz?
2021. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek/használok semmit.
2021. jan. 3. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hormonális probléma lehet, érdemes lenne egy hormonsor vizsgálatot elvégeztetni.
2021. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem normális, és nem hinném, hogy pusztán stressztől van. Szakorvoshoz kellene fordulnod.
2021. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen tüneteim voltak. Ovuláció barnazas menzeszig, menzesz után néhány nap voltam csak tiszta,mivel csak 25 napos a ciklusom. Mikor legelőször jelent meg januárban, futottam női dokihoz, de elbagatellizalta, hogy van akinek mini menstruáció van ovulációkor. Tartott ez szinte minden menzesz előtt, de októberben szex után véres volt a gumi. Na akkor újra mentem, itt már a női doki is gyanakodott. Hormonvizsgalat rendben volt, de vett mintát. Ureaplazma fertőzés, nemi úton terjed. Bár csodálkoztam, mert életemben nem csináltam gumi nélkül, de volt másik partnerem. 20 napig antibiotikumot kellett szednem, így elmúlt, már 5 nap után észrevettem javulást. Szóval menj mindenképpen női orvoshoz, hormonok vagy esetleges fertőzés vizsgalatra.
2021. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!