Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges a stressz miatt?

Lehetséges a stressz miatt?

Figyelt kérdés

Éppen nagyon stresszes időszakon megyek keresztül. A múlt hónapban 3 napot késett a menstruációm, barnázással kezdődött, nem úgy, ahogy szokott, hogy egyből bele a közepébe. Aztán rendben megvolt, igaz 2 nappal utána még néha-néha barnáztam.Azonban ma (24-25.napon) ismét jelentkezett reggel egy kis barnázás, most meg semmi. Elég korai még menstruációnak, ezért nem tudom mi lehet. A párommal rendesen védekezünk, óvszerrel és megszakítással, nem lehet baba, ha minden igaz. Azt olvastam viszont, hogy nagyfokú stressztől előfordulhat közti vérzés, de velem ilyen még nem volt. Ebben lehet igazság?

Kérlek, normális válaszokat adjatok.

22/N



2016. máj. 27. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen az miatt lehet

De nekem mióta megjött mindig barna vérrel kezdődik es azzal is végződik es ezzel semmi gond

Inkább az h stresszelsz az a gond

2016. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálok kevésbé az lenni, de családi gondok, vizsgaidőszak...minden összejött.:) Köszönöm a választ, remélem is, hogy nem komoly.
2016. máj. 27. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Par hónap es nevet i fogsz ezen mint en magamon amikor aggódtam ilyesmiken

Egy ido után rájön minden nő ,hogy nem gépek vagyunk késhet elmaradhat stb :)

2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.:)
2016. máj. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!