Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás stressz miatt?

Barnázás stressz miatt?

Figyelt kérdés
Sokat idegeskedtem mostanában, ami rá szokott menni a gyomromra és néha hasmenésem is van miatta. 2 napja néha begorcsol az alhasam, mint hasmenés előtt, de hasmenésem nem volt, sőt szekletem is elég kevés, viszont jóformán nem is ettem. Ma pedig elkezdtem barnázni. 10-re várom a mensimet, eddig még ilyen nem volt, csak menstruáció után fordul elő 1-2 napig,de tudom, hogy a stressz eléggé fel tudja borítani a hormonhaztartast.
2021. jan. 4. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, lehet meg fog jönni kicsit hamarabb. Meg ez 3-4 napig is eltarthat hogy barnazol mielőtt megjon rendesen
2021. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a stressz bőven elég indok erre, ha következő menses időben jön és normális lesz,nem kell kivizsgálás, ha a következő 2-3 mensi is rendszertelen vagy barnazol akkor már érdemes dokihoz menni.
2021. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!