Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után érdemes lecserélni...

Szülés után érdemes lecserélni az addigi intimkelyhem?

Figyelt kérdés

Még nem jött meg azóta, de mielőtt teherbe estem volna, S-méretű kelyhet használtam, amire az volt a mondás, hogy "még nem szült nőknek" javasolt. Érdemes lenne beszereznem másfajtát, nagyobbat? Nekem igazából nem tűnt fel, hogy változott volna a hüvelyem a szüléssel, a szex is ugyanolyan a férjemnek is és nekem is, ő sem panaszkodik arról, hogy "harangozna". Ez nem számít, és akkor is nagyobb méret kéne majd amikor vérezni kezdek megint? Vagy ez csak valami reklámfogás, hogy többfélét vegyél, ha szülés előtt és után is kelyhet használnál?


Bocs, ha rossz a kategória, őszintén nem tudom, hol máshol tudnám ezt megkérdezni :D


2021. jan. 5. 15:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez csak kipróbálás útján fog kiderülni. Nem feltétlenül kell másik, sőt a hüvely a legtöbb esetben ugyanúgy helyreáll. Sok szülés után/kor előrehaladtával válhat szükségessé a nagyobb méret, de minden esetben egyedi az igény.
2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van ebben tapasztalatom, de szerintem ezt te érzed. Próbáld ki, aztán rájössz, hogy jó-e vagy kell nagyobb.
2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 szülés után ugyanakkora a hüvelyem, eredetileg minin tampont használtam, meg most is az elég.

Szerintem a kehellyel is ugyanaz a helyzet, nem feltétlen kell automatikusan nagyobb.

2021. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell lecserélni és sokkal inkabb a vérzés erőssége a meghatározó.Én is szültem már, 1-es és 2-es méretű kelyhem is van. (Nem gyűjtöm halomra őket, de a 2 féle méret jól jön) Első 3 napban a nagyobbat használom, az utolsókban a kisebbet
2021. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!