Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy Fürdés...

Miért van az, hogy Fürdés után folyik valami a hüvelyemből?

Figyelt kérdés

Fél éve nem vagyok szűz, eddig zuhanyoztam, de a mostani albérletben csak kád van, és ki is használtam, jó pár napja ülőfürdőt veszek, és egyre durvábban folyik valami a hüvelyemből fürdés után 30-60percen át. Először vízre gondoltam, mert nincs illata, se színe és nagyon folyékony állagú, de nagyon sok. A tiszta bugyim átázik, a pizsama gatyám is. Van olyan, mintha szó szerint pisilnék, csak a hüvelyemből. 22 éves vagyok, elvileg jónak kéne lennie az izomzatomnak, nem is szexeltem sokszor, hamar véget ért az első kapcsolatom. Orvosnál pár hónapja voltam, akkor semmi bajom nem volt.

Mi lehet ez? Ha a víz, akkor ez normális? Nem önkielégítek, 2 hónapja nem voltam pasival. Tampont is ritkán használok. Mindig kimondom a kádat fürdés előtt.



2021. jan. 6. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
En otven vagyok, es meg szuk. Valamiert nem rugalmasak a huvelyizmaid. Mivel nem szultel, fiatal vagy, meg helyre tudod hozni. Ha nem is konkretan intimtorna-gyakorlatokat vegzel, de naponta rendszeresen vegezz gatizom osszehuz-megtart-elenged gyakorlatot. Mert ez kesobb gondda valhat.
2021. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
10-es, és kérdező: ez a megfigyelés fölveti azt a megoldási lehetőséget, hogy vegyetek ÓÓÓÓriási vízipisztolyt, töltsétek meg, tartsátok célra.
2021. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a tágság miatt van...

Én szűk vagyok, ezt biztosan tudom, mert a tampon is kényelmetlen, csak betétet tudok használni.

A hüvely izgalmi állapot hatására tágul, normál esetben nem egy tág, nyitott hengerként kell elképzelni.

Egyszerűen a szűzhártya megakadályozta hogy bemenjen a víz, de ha már nincs ott, akkor könnyebben bemegy. Persze a szűzhártya sem teljesen zárt, de azért szűkít a bemeneten az ottlétével, és mivel egészen lent van a bejáratnál (szabad szemmel is látható, annyira lent van) ezért valamennyit véd a víztől és a levegőtől, amíg még sértetlen.

Ez is az eredeti funkciója, a védelem.

Hármas voltam.

2021. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez logikus, köszi az infót, de nekem nem volt szűzhártyám már. (Ritmikus sportgimnasztikáztam)
2021. jan. 6. 22:12
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
Tágas vagy belül. Feltöltődik vízzel. Amikor fel állsz a kádból nyúlj fel, hogy kijöjjön a víz.
2021. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!